Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[X360][Pytanie]Konsola Informacje Ogólne


m0psik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytania ponieważ mam zamiar kupić Xbox'a 360 lub PS3

Więc tutaj kilka pytanek :)

1. Co jest lepsze Xbox 360 czy PS3

2. Jak wygląda sprawa z Multiplayerem w grach.

3. Czy trzeba jakiś abonament płacić

4. Ile np kosztuje taki Abonament.

5. Czy wszystkie gry MP są płatne ? Czy tak jak na PC kody aktywacyjny i śmigam ?

6. Jak wyglądają parametry typu grafika dźwięk itp ? na tych obydwóch Konsolach.

 

Ps. Z góry dzięki za ODPOWIEDŹ (POMOC)

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

1. ps3

2.na to nie odpowiem samemu poczeba się dowiedzieć

3. na xbox360 potrzeba kupic live box gold

4. 3miesiące -50 zł

5. ___

5ps3 ma lepszą grafike i sprzęt od xbox ale bywa że w ps3 grafika jest jak z ps2

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

@ UP hmm trochę twoja odpowiedź jest nie jasna i praktycznie nic się nie dowiedziałem :/

Proszę o bardziej obeznaną osobę która się na tym zna o odpowiedź :)

2vtoz2w.jpg

Opublikowano

1. Co jest lepsze Xbox 360 czy PS3? w cholere tematów o tym było.

2. Jak wygląda sprawa z Multiplayerem w grach. nie wiem konkretniej o co chodzi

3. Czy trzeba jakiś abonament płacić musisz mieć konto GOLD

4. Ile np kosztuje taki Abonament. 3 miesiące 62zł, 12 miesięcy 120zł

5. Czy wszystkie gry MP są płatne ? Czy tak jak na PC kody aktywacyjny i śmigam ? wszystkie

6. Jak wyglądają parametry typu grafika dźwięk itp ? na tych obydwóch Konsolach. w cholere tematów masz o tym.

 

jak wciąż nie wiesz to poszukaj o tym, były już takie tematy..

fs_overall.png

Opublikowano

Pytania

1. Co jest lepsze Xbox 360 czy PS3?

2. Jak wygląda sprawa z Multiplayerem w grach.

3. Czy trzeba jakiś abonament płacić

4. Ile np kosztuje taki Abonament.

5. Czy wszystkie gry MP są płatne ? Czy tak jak na PC kody aktywacyjny i śmigam ?

6. Jak wyglądają parametry typu grafika dźwięk itp ? na tych obydwóch Konsolach.

 

1.Xbox 360 Slim Oczywiście :)

2.Ogólnie To Dobra, Fajna Gra,Zabawa,I Korzyści Takie Jak Achievement'y Lub Prezęty :)

3.Tak Musisz Posiadać Konto Gold

4.Ogółem Nie Wiem 10-100 Zł, Ale Xbox Udostępnia Czasami Na Weekend Za Darmo

5.Tak Wszystkie Gry MP Są Płatne Ponieważ Musisz Posiadać Konto Gold

6.

  • (Xbox360)Ogółem Bardzo Dobrzę, Ale Zależy Również To Od Głośników,Monitora,Jakości.
  • (PlayStation3)Nie Sprawdzałem Ale Grałem I Muszę Przyznać Że Dobrzę ;)

Mój Komputer:

Procesor: Intel Core i5-7600k, COOLER: NOCTUA NH-U12S, Płyta Główna: ASUS PRIME Z270-A, Karta Graficzna: MSI NVIDIA GEFORCE GTX 1070 GAMING X, RAM : 2X8GB CORSAIR VENGEANCE 3000MHZ DDR4, ZASILACZ: EVGA SUPERNOVA 650W G3 FULLY MODULAR, OBUDOWA: COOLERMASTER MASTERBOX LITE 5, DYSKI: SSD 120GB, HDD 2TB

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...