Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Jakie jest wasze zdanie na temat BF:H ?.


Aziraal321

Jakie jest twoje zdanie na temat dużych aktualizacji w Battlefield Heroes ?.  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie jest twoje zdanie na temat du?ych aktualizacji w Battlefield Heroes ?.

    • Super !!!, wszystko od razu lepiej po aktualizacjach z broniami.
    • Nawet fajnie...
    • Jeszcze ujdzie...
    • Kompletna ?enada za du?o syfu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak dla mnie gra jest spoko ale nie super chociaż jak na zwykłe przeglądarkowe FPP to jest fajna gra. Moim zdanie jest jedna wielka wada a mianowicie sniper hedy ze snajpy są masakryczne one powinny killać a nie jakieś gówno

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

jowe nie rozumiem za małe czy za duże ? Chyba za duże bo strzały z sniperki są bardzo mocne .

Top

Napisz kiedy ostatnio byłeś to możemy opowiedzieć co się zmieniło .

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

Następny zbędny temat -,-

 

@Top Nic bym nie chciał zmienić w bfh :P

 

 

@Googlus też taki kiedyś temat , założyłem i go zamknięto :)

Opublikowano

Będę W to grał, póki gra się nie popsuje.Kiedyś grałem w dobrą grę- gdy kończyłem zepsuła się."Duże aktualizacje" To jakie?

461151420292002410470.png
Opublikowano

E tam . Jak na razie ujdzie . Ale ja skończyłem z tą grą na trochę ( taki odpoczynek) ale przeważnie wracam po miesiącu - dwóch : P.

Ogólnie nie potrzebnie dodali,bronie które koszą w ch*j a potem je znerfili. : /

Nie kupowałem tego bo wiedziałem,że tak może być lecz wiele osób straciło na tym bo teraz te bronie to gówna za przeproszeniem.

 

Ale da się grać,chodź przyznam, że kiedyś było lepiej.

Gng8i.png
  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...