Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nowy Event Wyścigowy "Drift" w Need For Speed World


kropa151

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałem poruszyć temat o dodaniu wyścigów lub jakiś innych opcji która będzie miała na celu Driftowanie.

Dobrze by było gdybyśmy napisali do Twórców Need For Speed World.

 

 

Co wy na to ?

Opublikowano

EA TYLKO NA ZYSK, NIE DOBRO GRACZY

 

To i tak nic nie da, bo jak oni po tej sprawie z hakerami NIE DODALI hack shielda, czy game guarda, to na pewno nie dodadzą driftu.

 

Tak samo. Ktoś rozpuścił plotkę, że w lutym będzie kanion. Mamy kwiecień i jakoś tego nie ma

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

EA praktycznie nic nie robi z tym NFS... nastawiają się właśnie na pisanie nowych gier a nie ulepszanie starych,

tylko po to aby graczom urozmaicić gre.

Ta gra istnieje od 2010 roku i już od wtedy ludzie pisali odnośnie nowych wyscigów.

Sam jestem wielkim fanem driftów, jednakże takie pisanie do EA nic nie da... trzeba cieszyć się tym co jest.

Opublikowano

Oni mają naw w d**** i nie zamierzają tego zmieniać.W Asc Marc'ach już wiele razy wspominali o kanionach i drifcie i jakoś nadal nic nie ma.Dla nich ważna jest kasa,byleby gracze władowali kasę w boosty.To że Ty do nich napiszesz to nic nie zmieni - albo Cię wyśmieją i oleją,albo powiedzą że oni nie mają czasu.W sumie temat bez sensu bo nie nie w nosi a powiększa śmietnik ;) .Tak więc jak dodadzą to będzie dobrze a jak nie to już wiadomo....

ZAMYKAM.

1346581101-U331713.gif ExModNFSW I NFSWHelper 1346581101-U331713.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...