Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[20slotów]MineWarCraft[Factions,xlLevel i wiele innych]Niedługo będzie !


DarKPRV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym was zaprosić na serwer MineWarCraft który niedługo będzie jak mi się uda zebrać ludzi którzy by wysyłali kase :>

Więc uwaga !

 

Typ gry : Survival + RPG

Sloty : 20

WL: Wyłączone

Potwory: Włączone

Zwierzęta: Właczone

Nether: Właczony

 

Team Adminów

Właściciel: GamerMarcin

Rekrutacja na H@ i 3 adminów.

Pluginy zapewniane: Jobs, mcmmo, Factions i wiele wiele innych :>

Inne informacje

Jeśli mi się uda zrobię serwer inaczej. Będą 3 frakcje: Ludzie(Humans), Diabły i Ożywieńce

Każda z 3 frakcji będzie miała swoje terytorium. I będzie się grało inaczej. Dołanczasz gdzie chcesz ale wyjść nie możesz.

Będą jeszcze Heroes: Tak jak u ludzi (myślę ze graliście troche w gry takie fajne) Czyli Wojownik, Łucznik, Zwiadowca, Archanioł i Druid. U Diabłów będzie : Diabeł, Syrner(Podobny do wojownika ale ma mniej hp ale większy dmg), Seyin(w 1 ręce ma magie a w 2 miecz).Hordyn(Władca łuku mały dmg dużo hp) i Heitor(Leczy swoich ludzi podczas wojny i zadaje duże dmg)

No i jeszcze Ożywieńce: Ożywiony Wojownik, Ożywiony Łucznik, Ożywiony Zwiadowca, Ożywiony Templariusz i Ożywiony Husarian.

Więc zapraszam jeśli się uda:>

Uwaga! Informacja dla vipów

Możliwości vipa:

Kickowanie Gracza, Magic Carpet(/mc), żelazne eq i 10 diaxów i ranga Vip.

Możliwości Moderatora:

Kickowanie Graczy jak i banowanie, Magic Carpet(/mc), Diaxowe eq i 20 diaxów, Ranga Moderator praca na serwerze 5 miesięci i H@ serwera.

Ceny Vipa: 11.07zł sms (1 tydz.)

Cena Moderatora: około 20zł sms (1 tydz)

Wymagania na Admina:

min.13 lat, mikro, skype lub ts i znanie 5/10 komed

Wymagania Moderatora:

min.16 lat, mikro, skype lub ts i znanie 8-10/10 komend

Opublikowano

CZOPIE A IP ?

to chyba dopiero zapowiedz

 

nie wbije, nie lubie hero, a xLvL juz raczej wychodzi z mody, teraz tylko factions i mmo do szczescia ludziom potrzebne :D

Opublikowano

Dobrze :> Gdy serwer będzie ten pełny kupie inny na innym hostingu :> Gdy będzie dużo osób kupywać all kupie jeszcze jakiś. Np. Free Bulid :>

Opublikowano

Nie wbije, bo robie swój serwer, ale... Pisze sie zapowiedz, a nie "Niedługo będzie"

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

Był kiedyś serwer o takiej nazwie, poprzednik najgorszego serwa na świecie - DragonCRAFT

Używacie nazwy innego serwera co może być karalne

Opublikowano
Był kiedyś serwer o takiej nazwie, poprzednik najgorszego serwa na świecie - DragonCRAFT

Używacie nazwy innego serwera co może być karalne

 

Czym karalne? Kilofem w dupe?

 

Nazwa nie jest zarejstrowana nigdzie więc można ją kopiować ._.

 

@top

 

Serwer zapowiada się dobrze, dałbys rade napisać liste wszytstkich pluginów ? :>

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

70068 AP.0050 0,62 PLN 0,25 PLN

71068 AP.0100 1,23 PLN 0,50 PLN

72068 AP.0200 2,46 PLN 1,00 PLN

73068 AP.0300 3,69 PLN 1,50 PLN

74068 AP.0400 4,92 PLN 2,00 PLN

75068 AP.0500 6,15 PLN 2,50 PLN

76068 AP.0600 7,38 PLN 3,00 PLN

79068 AP.0900 11,07 PLN 4,80 PLN

91958 AP.1900 23,37 PLN 10,20 PLN

92578 AP.2500 30,75 PLN 15,25 PLN

Kod zwrotny domnie :>

Zmiana hostingu :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...