Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie] Czy są jakie kolwiek haki do tej gry?


Astern

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa tak, że dodajesz sobie itemki i ulepszasz ogólnie postać w HP i Manę.

 

A co do hacków to są na Multi. Tu masz jeden STEAM lub NON STEAM :

Steam :

http://localhostr.com/file/FiGYGPC/TerraHax%20Client%20v0.9.1%20BetaSteam.rar

Skan :

https://www.virustotal.com/file/ced6dd27efe73da370574d31f09911df3290c768371750dc98d93933924d4c6a/analysis/

 

Non steam :

http://localhostr.com/file/s0t98CD/TerraHax%20Client%20v0.9.1%20BetaNo-Steam.rar

Skan :

https://www.virustotal.com/file/60645ab1da2e6119653f72914a7312fc626a9f8d91e6dbe5266c5d657db06053/analysis/

 

Rozpakowujesz, robisz kopię zapasową oryginalnego pliku Terraria.exe w folderze gdzie masz Terrarię i wrzucasz ten rozpakowany plik Terraria.exe do folderu z grą. Odpalasz, wbijasz na serwer i poniżej masz komendy, które powinny działać. Nie wiem dokładnie, bo nie testowałem. Nie ma co ich opisywać, bo jest ich dużo, ale raczej powinieneś się domyślić po komendach co która robi. ;)

 

 

.help
.heal
.healthregen [num]
.manaregen [num]
.infrockets
.infrange
.depthmeter
.watch
.flippers
.cloudinabottle
****cketboots
.item [item name or ID]
.deleteinv
.ammo [num]
.maxstack [num]
.fill
.butcherenpc
.butcherfnpc
.butcherall
.bloodmoon
.goto [player name]
.freecraft
.instantrespawn
.placetile [tile id]
.placewall [wall id]
.destroytile
.destroywall
.removeliquid
.editoff
.size [number]
.noclip
.shine
.off
.water [num 1 - 255]
.lava [num 1 - 255]
.usetime [num]
.autoreuse
.spectreboots
.players
.name [name]
.damage [num]
.flashlight
.fullbright
.home
.defence [num]
.shootspeed [decimal]
.pickuprange [num]
.infwings
.infammo
.infhealth
.infmana
.health [num]
.mana [num]
.summon [NPC ID] [*Optional* Amount]
.track
.prefix [iD or Name]
.day
.night
.create [name] [shootspeed] [ammotype]
.anitime [num]
.replacetile [tile ID]
.masktile [tile ID]
.maskwall [wall ID]
.replacewall [wall ID]
.maskoff
.rain [num 1 - 255]
.rainspeed [num]
.knockback [decimal's only]
.destroy
.sethome
.rainlava
.grav
.invis
.maim [playername]
.maimall
.invin
.pos
.god
.itemprefix [prefix] [itemname]
.bind [key] [command]-[command]-etc...
.unbind [key]
.listbinds
.unbindall
.speed [decimal or num]
.movecam
.gotocam
.scale [num]
.gotoprev
.gotomouse
.backupinv
.restoreinv
.say [text]
.pickaxe [number]
.axe [number]
.hammer [number]

 

xKaMaSx


exMod


Memory

Opublikowano

Dobra dzięki wielkie.

zaraz walne testa i zobaczymy czy działa.

.. Dam potem edit. czy działa i wgl.

Opublikowano

To jest jak Minecraft, czyli w 2D.

A jak wiadomo do MC są różne programy, boty itp.

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...