Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań odnośnie nowego gracza


dupekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka, jestem nowy. Mam parę pytań xD

 

1. Wbiłem 12 lvl, swój nissan mam ulepszony na sportowe, a widzę, że niektórzy mają dużo większe statystyki ode mnie w tym wozie.

2. Jak wygram jakąś część np. sportowy silnik to gdzie on mi się pojawia ?

3. Które samochody są najlepsze dla poszczególnych klas ?Uzasadnij.

4. W jakie statystyki po wbiciu lvla inwestować.

To tyle ;) Czekam na odp.

.

Opublikowano

Tu masz taki ładny tut w razie czego

 

mpcforum.pl/topic/543858-tutoglne-informacje-o-nfs-world/

 

to tak:

1. Ty pewnie masz same naj części ze sklepu. Inni mają moze części profesjonalne, wydropione, lub z pakietów złotych kart<za sb>

2. Pojawiają się w garażu:

garaz->tuning->tuning osiągów->u samej góry okienka sklepu z częścmi jest taka kulka z strzałką. To jest magazyn. Tam je masz.

 

A reszta zawarta w tucie :D

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

4. W jakie statystyki po wbiciu lvla inwestować.

 

4. Najlepiej inwestować na wyścigi, tzn. zwiększona szybkość, nitro, przyśpieszenie wozu w wyścigach, krótsze odnawianie magnesu etc. oraz procentowe mnożniki kasy i reputacji. Moim zdaniem w pościgi nie inwestuj NIC, ewentualnie można tam wybrać położenie radiowozów na radarze na mapie w kształcie niebieskich strzałek, a resztę można osiągnąć np. za pomocą traineru, taka podpowiedź w szybkim zdobywaniu reputacji: najlepiej jest zdobywać podczas pościgów a najlepiej kończyć wyścig po 5minutach, bo po tym czasie dostajemy maxymalna ilość gotówki i reputacji, w wyścigach jest znacznie mniej, to na tyle, jeżeli chciałbyś jeszcze szybszy i prosty sposób w nabijanie lvlu to napisz na PW, to na tyle.

 

Pozdro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...