Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] [1.2.4] [Surviwal] [20 Slot] [No-Premium]


Slawolologg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

 

Chciałbym was zaprosić na serwer PaynCraft. Jest to serwer który stoi na bardzo mocnej maszynie i szybkim łączu internetowym. Serwer Startuje 31.03.2012 o godz. 21:30 Lub wcześniej jeśli administracja się wyrobi. Co oferujemy ?

 

- Miłą atmosferę.

- Brak Lagów

- Działka dla gracza 20x20 ( Każdy gracz ma prawo do 1 darmowej działki )

- Dużo zabawy

- Dużo eventów

 

Administracja: Payn

Moderator: - Poszukujemy

Vip: Pierwsza Osoba Na Serwerze Otrzymuje range Vip

 

 

Pluginy :

 

AuthMe- Logowanie

ChestShop- Shopy w skrzyniach

 

Valut- Dodaje nam na serwer walutę !

:)

 

Essentials- Podstawowe Komendy

 

EssentialsChat- Czat

;)

 

LWC- Zabezpieczanie swoich skarbów ; 3

 

GroupManager- Bardziej rozbudowane "Permissions"

 

WorldEdit- Edycja Świata Komendami !

WorldGuard- Cuby i inne

 

AutoMessage - Automatyczna Wiadomość! ; 3

 

AntyXRay- Wiadomo

:)

 

Factions- Dodaje gildie i wojny itd

 

Jobs- Dodaje Prace na serwer

 

mcMMO-Dodaje tematykę RPG

 

DragonTravel-

Jazda[/color] na smoku ;] itp

 

ColoredSign- Kolorowe tabliczki

 

MoneyDrop- Drop kasy z mobów !

:)

 

WorldSaver- Save mapy

:)

 

 

Maszyna na której utrzymuje się serwer:

 

 

Intel core i5 750 4x 3,6Ghz

 

8gb Ram DDR3 1600Mhz HyperX Kingston

 

Dysk: 1TB

 

Internet 10mb\s ( Utrzymuje 15 osób na serwerze bez lagów

 

 

 

Dane Serwera Podam o godz 21:20 ( Lub Wcześniej )

 

 

Z A P R A S Z A M Y !

Opublikowano

survival i są działki ? boshe nauczcie się robić serwery !! :X

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Nom koleś ma racje na "chuj" Lwc i działki na surwiwalu ? :C

Nom koleś ma racje na "chuj" Lwc i działki na surwiwalu ? :C

Nikt wam nie kazuje grać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...