Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po nie dla acta przyszedł czas na nie dla INDECT


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dużo nie będę mówił jednam moim obowiązkiem jest to rozszezyć

 

poczytajcie sami

 

http://www.dziennikp...urzyl-siec.html

 

http://www.facebook....365305393507790

 

http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1e308

 

To tylko 3 przykładowe materiały z których można już sporo się dowiedzieć o indect Więcej na fanpage "Anonymous Polska,Nie dla Indect"

 

Oraz filmiki na YT

 

http://www.youtube.com/watch?v=Nt1P30ogfwg&feature=related

 

http://www.youtube.c...h?v=IIoI2sGBm2A

 

http://www.youtube.c...&feature=relmfu

 

Reszta niestety po niemiecku wiem, że bardzo lubimy niemców ale jest tłumaczenie można wyłączyć zawsze słuchawki,głośniki

 

http://www.youtube.c...h?v=QPFKJc4iZc4

 

notoacta250.png


Opublikowano

Ja pier... jak nie ACTA do teraz to , co sie w tej Polsce wyprawia to ja nie wiem

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

@up2 Człowieku nie tylko w Polsce w niemczech te prostesty trawją już od miesiąca czy dwóch :)...

 

Tak naprawdę IDECT to kolejny project UE który w 100 % popiera Ameryka i w jakieś tam częsci finansuje go ..

 

 

Miejmy nadzieję że znowu się zacznie

notoacta250.png


Opublikowano

 

Tak naprawdę IDECT to kolejny project UE który w 100 % popiera Ameryka i w jakieś tam częsci finansuje go ..

 

 

Miejmy nadzieję że znowu się zacznie

 

Ameryka finansuje i popiera, bo to stamtąd pewnie wyszło i nie mówie tu o Obamie czy innych, a o bardziej wpływowych ludziak, o których w TV się nie mówi.

Ten kto się tym interesuje pewnie wie o co chodzi.

 

Tak jak piszesz miejmy nadzieję, że się zacznie i jakoś sobie z tym poradzimy.

Opublikowano

wszystkie tego typu projekty wychdzą z USA. No i oczywiście nacjonalistyczne organizacje takie jak CIA i FBI szukają wszystkich możliwych dróg do tego by ocenzurować internet.

Opublikowano

Hmm .. pewnie będzie tak :

 

1.Akceptacja Tuska

2.Protest na avazz i zwiększanie liczby podpisów co tydzień o 0,5 mln

3.Kolejny atak na strony sejmu

4.Protesty na ulicach

5.Przemyślenia rządu i opóźnić działanie o rok

6.Olanie

 

Co wychodzi ? APKPPO czyli reakcja polski na nowe ustawy ;)

Opublikowano

A Polska jak zwykle, wszystko musi mieć - bo skoro Ameryka ma, to nie możemy być gorsi i też takie gówno damy, a co tam - jebać obywateli - czyż nie?

Ebmy5Hc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...