Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Od czego zależy ilość zdobywanych PZ


PopapranyV9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś od czego zależy ilość zdobywanych PZ / IP ?

 

Bo czasem dostaje 60 PZ a czasem 150 PZ

I nie wiem od czego to zależy?

Wiem ,że im więcej championów zabije tym więcej dostane ale wie ktoś dokładniej ile?

 

I od czego jeszcze zależy ilość zdobytych PZ? (Z wyjątkiem dopalacza PZ)

Od lvl?

Od lvli w przeciwnym teamie?

Od minionów ?

WtF ?

 

Już nie ogarniam tego wie ktoś bardziej szczegółowo od czego zalęży ta ilość?

Opublikowano

@up nie zawszeT

 

Tego nie da sie przewidzieć, ja jedynie powiem, że jak mam staty na poziomie np 5/5 to dostane 100 a jak mam 2/4 czy 11/2 to dostaje 60.

Opublikowano

To raczej zależne od czasu gry

mjtszp.jpg

Moje TuTy:


http://www.mpcforum.pl/topic/627625-tutshen-atakujesz-mojego-kolege/

Opublikowano

A codo 150 to to jest za first win, bo możesz zdobyć 250pz w jedna runde a za drugą 100pz załeży od statystyk przynajmniej mi się tak wydaje

459941400613567233746.png
By @Jowe.
Postwriter | Gold Member

 
 

Opublikowano

IP_over_time.jpg

 

Ale ludzie dalej będą dyskutować nie wiedząc nic na dany temat.

IP za staty ? Śmieszni jesteście, nie byłoby to uczciwe dla supportów.

 

Dodatkowo dostajesz +150 ip za pierwszą wygraną dnia (odnawia się co 22godziny)

 

 

@down

Także niema. Przeciwny team mógłby się specjalnie poddawać kilka sekund przed rozwaleniem nexusa, aby przeciwnicy dostali mniej ip.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

wydaje mi się jeszcze że za rozwalenie nexusa bez surr jest cos więcej ;>

Nie ma emocji - jest spokój.

Nie ma ignorancji - jest wiedza.

Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.

Nie ma chaosu - jest harmonia.

Nie ma śmierci - jest Moc.

Opublikowano

@up

Im krótsza gra, tym bardziej się opłaca. Dwie gry po 20 minut dają więcej niż 50 minutowa gra.

 

@edit

500 postów !

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Zależy w jakim czasie mecz będzie rozegrany, im mniej czasu tym lepiej

 

@up

raczej im dłuższy mecz jest, wtedy dostaje się więcej IP, zobacz na wykres, który sam podałeś ....

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Wybaczcie, ale to co piszecie to same gówna. Twoje pkt zależą od:

  • first win of the day
  • rozwalenie nexusa 110 pkt+ [twoja drużyna]
  • poddanie się 90-100 [przeciwna drużyna]
  • ilu na ilu gracie
  • może troszeczkę od czasu to zależy.

Tak zgadzam się w 100% :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...