Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SMP] [1.2.4] Mieszany Survival - PRAWIE WSZYSTKO DOZWOLONE! [NON-HAMACHI]


adi99812

+10 do wyróżniającego się tematu  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Dobry pomys??

    • TAK
      0
    • NIET
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Przeczytałem niedawno temat :

http://www.mpcforum....ginow-247dedyk/

 

WL ZDJĘTY. MOŻESZ WBIĆ BEZ POSTOWANIA NICKU.

 

Skoro serwer padł, pomyślałem, że byłby to fajny pomysł! Stworzyłem testowy serwer stojący na bukkicie z kilkoma pluginami, połowa z nich to rzeczy dla OP'a i AntiX-Ray, a reszta to LWC, czy Essentials. Nie ma tu cuboidów i PvP.

 

By wejść na serwer, wystarczy zapostować w tym temacie twój nick. Będę odświeżał temat co jakiś czas, więc szybko dostaniesz dodany/a. Nie ma Permissions!

Jest to serwer survival, czyli by coś zbudować, musisz KOPAĆ!

 

 

 

 

Pluginy :

 

 

AuthMe, AutoMessage, DynamicBan, DynamicWL, Essentials, LWC, NoCheat, Orebfuscator, PTweaks, WorldEdit, WorldSaver, WorldGuard (blokada niektórych rzeczy)

 

 

 

IP :

 

 

85.198.221.99:25565

 

 

 

Aktualna wersja serwera :

 

 

v1.0

 

 

Admin :

 

eggsfruit (me)

LaU (pomocnik)

 

 

Info :

 

Serwer jest testowy, więc to nie dedyk i nie będzie zawsze stworzony.

White-List jest po to, bym nie miał na serwerze grieferów.

Celem tego serwera jest stworzenie społeczności. Można budować/kopać gdzie się chce.

To od was zależy, co powstanie : miasta, tunele, wioski czy inne rzeczy!

Moby co jakiś czas są włączane/wyłączane.

Każdego griefera/innego debila można zgłosić komendą : /helpop

Przykład : /helpop UZYTKOWNIK FUGSDFUS MNIE PODPALA

 

Komendy /spawn, /home działają, nie ma problemu! Możecie zadawać pytania.

 

 

Miłej zabawy! Zgłoś się do WL już teraz pod tym postem!

Opublikowano

TMastreekPL

@up jakim cudem zagrałeś, nie będąc zostanym dodanym na liście, hmm?

Pozdro

... Chciałbyś/ałabyś przeczytać coś ciekawego na mojej sygnaturze, wybacz. Nie mam pomysłu !!! ... :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...