Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Na dzień dzisiejszy działajacego hacka d3d


kaaamilll

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Szukam działającego na dzień dzisiejszy hacka z menu oraz bez injectora ponieważ nie potrafię się nim posługiwać

:(

 

Oczywiście będzie like!

 

Pozdro!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/592457-undetectedsirosix-public-v151-unlammoautoammorapidfirechamsesp-more/

 

Nie potrafisz obsługiwać injectora ? Po prostu ściągasz to co wyżej i uruchamiasz injector i włączasz WR :)

Opublikowano

A jaki dokładnie ten injector? Jego wystarczy tylko wczłączyć i już będzie hack? Nie trzeba szukać jakiegoś pliku dll itd?

 

I jeszcze dodam że mam win7 x64

Opublikowano

Nie, trzeba mieć dll'ke. Tamten hack ma w paczce oba pliki. Lecz pamiętaj, na win Vista / 7 hacki trzeba uruchamiać jako Administrator !

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

@2xup

 

 

Odpalaj hacki jako administrator.

 

Daj ta sama nazwe injectora co ma dll tylko z koncowka .exe.Odpalasz i grasz.

 

Injector czasami jest juz w folderze z hackiem a jak nie to sam musisz go zalatwic.

 

 

Polecam injector Nareon czy jakos tak :P Dawno nie sciagalem hackow :P

 

 

 

@up szybszy :P

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Nie wiem już jak to odpalić...

Mam takie pliki jak na załączonym screenie, a jak je wypakowywalem to zip na koniec dodał iż plik jest uszkodzony.. ;/

 

Mam tylko pliki:

 

-2,5mb dummy

-2,5mb dummy kopie

-2,5mb dummy- kopie (2)

-2,5mb dummy - kopie (3)

I nic wiecej...

I czym je przede wszystkim otworzyc bo typ pliku jest jako "file" więc musze wybrać program z listy.

 

Sprawdziłem tego naeron i nie działa bo on jest na win 32 a ja mam 64

 

 

Jeżeli był by ktoś chętny może mi tak że wytłumaczyć przez skype, team speaka lub gg po przez rozmowe

:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...