Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak wyłączyć pvp w mieście


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyłączyć pvp w mieście? jaki to plugin i jakiś tutek do niego.i jak zrobić żeby w mieście ie respiły się potwory?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Wystarczy, żebyś wgrał na serwer WorldGuard - cuboidy. Zrobił cuboida i dał flage pvp - Deny, tak samo do potworkow

gornik96.jpg
Opublikowano

a jak to ustawić np ja mam teren o nazwie Miasto komendy

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Jak masz na mieście cuba o nazwie miasto to wpisz,żeby wyłączyć pvp na cubie miasto:

/rg flag miasto pvp deny

a,żeby znów włączyć to wpisz:

/rg flag miasto pvp allow

Liczę na Lajka ;>

Opublikowano

plugin nie rozpoznaje komend które pdałeś

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Musi działać to ty musisz coś źle robić-może nie masz WorldGuard,chociaż pisałeś,że masz.Mi tak działa,więc nie wiem co u ciebie jest nie tak,

Napisz mi tutaj treść błędu jaka ci wyskakuje.

 

Bo to działa na takiej zasadzie:

/rg flag [nazwa cuba] [nazwa flagi] deny lub allow

Deny-jak chcesz coś wyłączyć np.żeby nie było na danym cubie pvp

allow-jak chcesz aby pvp było na danym cubie.

Opublikowano

a nie sorka działa pvp nie wpisałem ;p LIKE!

 

a ja wyłączyć moby?

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

Opublikowano

Aby wyłączyć moby wpisz :

/rg flag miasto mob-spawning deny

a,żeby włączyć:

/rg flag miasto mob-spawning allow

gdzie 'miasto' to oczywiście nawa cuba :)

 

Więcej info i flag typu: pvp;mob-spawning itp znajdziesz w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/403488-tutorial-komendy-do-minecraft/

.

Opublikowano

Jesteś mistrzem

"Odstawiłem leki farmakologi narka, wystarczy bletka top i zapalarka!" Kali-Haj

"Tu jeszcze można coś opalić" Molesta Ewenement - Wole się nastukać

(_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅­­­­­­­­я̲̅i̲̅h̲̅u̲̅a̲̅n̲̅a̲̅̅_­̅­_­̅­_­̅­(­)­ڪے

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...