Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie wiesz gdzie i jak zarabiać? Zapytaj tutaj !


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat został stworzony w celu zmniejszeniu spamu na temat "zarabiania", zamiast tworzyć temat piszecie tutaj co i jak.

1332089734-U24240.png

1. Wzór jest obowiązkowy w tym temacie.

2. Nie odświeżamy postów, jeśli zadamy pytanie czekamy na odpowiedź.

3. Jeśli nie znacie odpowiedzi na pytanie, nie spamujemy błędnymi odpowiedziami.

1332089544-U24240.png

1. Doublowanie Postów = 5%

2. Nagminne łamie wzoru = 5%

3. Posty nie na temat, tak zwany Offtop = 5%

1332089745-U24240.png

Serwer:

Klasa:

Lvl:

Zależy mi na:

Dodatkowe Info:

 

[center][color=#add8e6][b]Serwer:[/b][/color][/center]


[center][color=#add8e6][b]Klasa:[/b][/color][/center]


[center][color=#add8e6][b]Lvl:[/b][/color][/center]


[center][color=#add8e6][b]Zależy mi na:[/b][/color][/center]


[center][color=#add8e6][b]Dodatkowe Info:[/b][/color][/center]

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Serwer: s23 Kronos

 

Klasa: Surka wpek

 

Lvl: 40stka [wbijam level będzie 54]

 

Zależy mi na: Kamole :P

 

Dodatkowe Info: Eq mam zbyt dobre fmsik +6 33śr i takie tam skille dorabiam dopiero ostrze m3 ;P

Opublikowano

Serwer: s23 Kronos

 

Klasa: Surka wpek

 

Lvl: 40stka [wbijam level będzie 54]

 

Zależy mi na: Kamole :P

 

Dodatkowe Info: Eq mam zbyt dobre fmsik +6 33śr i takie tam skille dorabiam dopiero ostrze m3 ;P

 

metki koło świątyni + łowienie ryb i DT

sygnafranc.png

Opublikowano

Serwer: s23 Kronos

 

Klasa: Surka wpek

 

Lvl: 40stka [wbijam level będzie 54]

 

Zależy mi na: Kamole :P

 

Dodatkowe Info: Eq mam zbyt dobre fmsik +6 33śr i takie tam skille dorabiam dopiero ostrze m3 ;P

Metki na pustyni.

Opublikowano

Serwer:

s24

Klasa:

Bodziak

Lvl:

55

Zależy mi na:

Szybkim zarobku

Dodatkowe Info:

Pro eq + buff

Metiny 55-70

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer:

s24

Klasa:

Bodziak

Lvl:

55

Zależy mi na:

Szybkim zarobku

Dodatkowe Info:

Pro eq + buff

 

Możesz też do v2 iść i np. zbierać kase, itemki.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Serwer:

s24

Klasa:

Bodziak

Lvl:

55

Zależy mi na:

Szybkim zarobku

Dodatkowe Info:

Pro eq + buff

 

to tak:

Nie chce Ci sie latać po metkach, bierzesz buffa do PT i lecisz pod świątynię dropić ks klątw / metki 45 i wodza natrafisz czasem.

Jak lubisz szukać bossów i masz na to czas to lecisz do lochu małp, lesli masz bdb eq to 9 ogonów/ognisty król i królowa

3 sposób to kupić taniej/sprzedać drożej.

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Serwer:

Feniks (s.2)

Klasa:

Body

Lvl:

75,35

Zależy mi na:

jak najszybszym zarobku

Dodatkowe info:

1. Woj body 35 lvl aura m1 berek 14 reszta po 1 bez boja STATY: nie pamiętam a nie mam jak obecnie sprawdzic

2. Woj body 75 lvl Aura M5 Berek M6 Wir M7 militar combo 2 STATY :Wit 90 Sil 90 Int 50 Zre 10 ( bez eq i skili )

 

EQ jakie posiadam na obydwóch postaciach :

FMS +7 sr 7

bojowa +6

ebo +7 ( kilka +4 na dt)

zelak +6

buty 500 pz

smiertelka +7 kd spalone

Truta +6 sr 7 kd spalone

Rib +9 sr 28 kd moba kryta +3

zelak +9 reg pz 20%

upiorna maska +4 10% na DT

Boga +5

Parta +6

perlowa bransoleta 1.5k pz

buty z brazu 1.5k pz

naszyjnik miedziany 10% na kryta

tarcza smoka +4

4x helm na 60 ( do ulepszenia w DT)

5kk yang

 

Teraz moje pytanie jak najszybciej zarobić na dobre eq dla tego woja 75 żeby dropic w DT ( expil nim nie bede bo stracone pkt skili a postac dostalem za free, [ i zeby dawal rade w V1,V2 zebym mogl wyexpic sobie glowna postac])

moge zrobic ze 2 postacie na fisha, dropic medale w latwym lochu na bocie, ale jednak zalezy mi na dosc szybkim zarobieniu wiekszej ilosci gotowki

:D

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano
1. Woj body 35 lvl aura m1 berek 14 reszta po 1 bez boja STATY: nie pamiętam a nie mam jak obecnie sprawdzic

Zrób Boja i drop na metkach w M2 z 2 miesiące ;)

Jednym kontem bij metki, drugim rób shopka i tak w kółko aż dorobisz się na EQ,

Dla tego woja 75lv ;) Czasem jak masz zły drop, to leć na 3, 4 konta na DT z kimś i graj..

Proste..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Serwer: 18

Klasa: Suracz WP

Lvl:68

Zależy mi na: kasie ;D

Dodatkowe Info:eq +9 (z wyjątkiem broni która jest do wymiany) 12.5k pż 540 deffa.

MOBO: Asus Pro Gamer z97

CPU: Intel CORE i5-4690K                                                             CPU cooling: Arctic 7 Pro Rev.2

RAM: Corsair Vengeance Pro Red DDR3, 2x4GB, 2400MHz, CL11  GPU: nVdia GeForce 980Ti Matrix Platinum 6GB

SSD: Kingston SSD Now 2,5'' 120GB                                               HDD: Samsung 1TB

PSU: Corsair CX750                                                                                                  TOWER: IN WIN GRone Full Tower (black)

Monitor: Acer 24' K242HLABID + LG L1918S

Opublikowano

Serwer: 18

Klasa: Suracz WP

Lvl:68

Zależy mi na: kasie ;D

Dodatkowe Info:eq +9 (z wyjątkiem broni która jest do wymiany) 12.5k pż 540 deffa.

Metki 85/90 jak nie dajesz rady to na ognistą

reflink

Opublikowano

jambosss, idź dropić w metkach na DT i szkaty ripka - szkaty sprzedawaj lub otwieraj i sprzedawaj dobre eq. (ale lepiej szkaty sprzedawaj, bo rzadko kiedy dropi coś fajnego. ^^)

Ebmy5Hc.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...