Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]PolishCraft[no-premium][wl-on]juz zapisy


Profesionals

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Typ: Rpg-sv

Adres IP: 5.50.92.109:

Status: status.png?ip=5.50.92.109&port=

informacje.png

Sloty: 10 jak będzie ful osób to będzie więcej

Whitelista: ok.png

Potwory: no.png

Zwierzęta: no.png

Nether: ok.png

Możliwość wejścia na serwer przez Hamachi

<PolishCraft1> hasło 123

<PolishCraft2> hasło 123

wchodzić i zgłaszać bugi

ip hm:5.50.92.109

narazie wl OFF

 

team.png

Patrykos

Poszukujemy Temu

 

pluginy.png

Dużo

 

inne.png

Witam na serwerze znajdziecie 2 osady do których można dołączyć pomiędzy osadami mogą być wojny lub pakty zawierane przez przywódców a także nie zabraknie wam farmy (narazie są robione)

znajdziecie także miasto(też w robocie) będzie wiele ciekawych misji

Mapa serwera jest całkowicie płaska ; )

Jak można zostać :

Osadnikiem-Należy pisać do przywódcy osady lub do Admina

Przywódca Osady-Zostaje wybierany w wyborach w wybranej osadzie wybory co 1 tydzień w niedziele.

Farmerem-Trzeba pisać do sołtysa farmy lub Admina

Sołtys-Jest wybierany spośród farmerów co 1 tydzień w soboty

Dalszych ciągów nieznam jeszcze

 

Podania do Wl Pisać po postem

Podanie do WL:

Wiek:

Nick:

Dlaczego nasz serwer :

 

 

Pare screnn\"ów

Oto link:http://imageshack.us/g/803/20120330192030.png/ prosze kliknąć na screnny to się powiększą - nie każdy wie ; )Chcesz też taką prezentacje ?

http://www.mpcforum.pl/topic/516797-generator-publikacji-serwerow-mc/

Pomogłem daj +


Opublikowano

Podanie do WL:

Wiek:Krzysiek

Nick:Yack

Dlaczego nasz serwer :Server mnie zaciekawił co zaskaującej PREZENTACJI!!!!(Jestem chętny zmierzyc się z tym serverem)

 

Podania na admina:

Wiek:12

imię :Krzysiek

Jakie komendy znasz:tp,give,//set,time,

czy potrafisz obsługiwać cuboid?:Nie

Opublikowano

Podanie do WL:

Wiek:13

Nick:Soczek

Dlaczego nasz serwer : Poszukuję serwera na dłuższy czas, i znalazłem ten, i z chęcią bym na nim zagrał

;)

 

Podania na admina:

Wiek:13

imię :Marcin

Jakie komendy znasz: Worldedit/guard, time day/night ,/give, i wiele więcej

czy potrafisz obsługiwać cuboid?:tak

Kontakt gg/ skype podam na pw

Opublikowano

Dodany a co do admina masz jakieś ciekawe budowe do zaoferowania

no sie zafajnie mam budowle ale jak mam plany przed sobą to zbuduje podobizne

 

ej a dacie dobre ip(nie żebym się czepiał ale nie działa)

Opublikowano

Podanie do WL:

Wiek:15

Nick:Kompot45

Dlaczego nasz serwer :Możemy Ciekawie Rozwinąć rozgrywkę :) Zaprosić Dużo Ludzi, Razem Grać, Budować Nowe Wioski, Budowle itp :))

 

Podania na admina:

Wiek:15

imię :Kamil

Jakie komendy znasz:Wszystkie, 100/10

czy potrafisz obsługiwać cuboid?: Oczywiście

Jeżeli nie potrafisz wykorzystać
każdej danej Ci chwili,
to nie zasługujesz na ani jedną
dodatkową sekundę.

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...