Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jaki serwer najlepiej założyć ?


Regman

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer ?

    • TP
      1
    • BF2
      0
    • COD MOD
      2
    • DIABLO MOD
      2
    • TP+BF2
      0
    • FFA
      2
    • 4FUN
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie jaki serwer najlepiej założyć ?

 

Mi najbardziej przypadło TP+BF2 ale czy to nie będzie takie złe ?

Ale głosujcie w ankiecie.

Regmannn

Opublikowano

Jeżeli chcesz zarobić kasę na następne serwery Call of duty/diablo za dużo roboty...

Ale tp też jest dobre tylko też dobra reklama i będzie dobrze:)

Opublikowano

TP z BF2 z działającymi odznakami ? HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

 

prowadzący : ALL ŚRODEK Z NOŻAMI !!!!

 

 

TP only sTEAM

Opublikowano

Powiem jeszcze raz dla przypomnienia,jeżeli robisz serwer dla kasy to uwierz,że serwer padnie po miesiącu/lub dwóch miesiacach

 

Na serwer musisz wydać kasę bo teraz inaczej się nie da reklamować by przynosiło szybkie skutki.

 

Jeżeli będziesz robił tp to mówię najlepiej steam,ale musisz pamiętać o reklamie.

Lub ns/steam i też zrobić reklamę:)

Opublikowano

TP ESL MAPS lub normal TP ;) Darmowe forum, reklama na popularnych forach i w ciągu tygodnia powinieneś mieć wielu graczy ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Ja polecam Ci Coda, bo jeżeli zorbisz dobre forum a do serwera dodasz jakies duperelki takie jak:

- nowe itemy

- taki tam np inne wyglądy broni

 

noi najważniejsze klasy zrobisz pare darmowych pare premium ludzie ci będą kupować,

 

Kase masz wszystko

 

Pzdr !

celticss.png


 


https://www.g2a.com/r/doodson <<<< SUPER PROMOCJE SKYRIM NAWET OD 26 zł !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...