Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozpoczynanie z nagrywanie filmików z akcji.


Genway

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

Nie wiem czy to odpowiedny dział na to ale raczej tak, bo to jest właściwie z Tibią związane.

Chodzi mi o nagrywanie OB, czy czegoś.

Przykład :

http://www.youtube.com/watch?v=HWrisfLXoJg

 

Wiem o tym tylko tyle że, ludzie włączają Tibie Cam, (czyli ten program do nagrywania) nagrywają normalnie, potem to jakoś frapsem nagrywają.

I w tym problem.

Bo normalnie nagrywam Tibią cam, a potem frapsem.

Tyle że jak nagrywać frapsem?

Mam go ale nim można nagrywać tylko akcje z gier pełnoekranowych czyli CS,LOL,METIN2.

A potem to przerabiają w Sony Vegasie Pro.

A po drugie w frapsie się chyba nie da wybrać specjalnego obszaru który chce nagrywać.

Wie ktoś jak to zrobić?

I jeśli ktoś ma Sony Vegas Pro 8 Klucz czyli ma KeyGena, i mógł by mi wyrobić klucz do niego to Proszę mi go wysłać na PW, lub cracka.

 

Pozdrawiam Genway.

Opublikowano

sproboj nagrywac banditcamem

obrobka sony vegas albo corel video studio.

jakies efekty do intro adobe affter effect

 

jak chcesz nagrywac jakis wybrany obszar to mozesz uzyc: camtasia studio

camtasia studio posiada rowniez obrobke wideo.

 

niestety wszystkie platne, równiez dostepne w sklepach torent i chomikuj ;)

Opublikowano

Chodzi mu o to mianowicie że jak już otworzysz nagrany filmik z tibi to nie widzisz pasku start itd.

Po prostu samą tibie...

nie chodzi o to, z 1 widoku, to znaczy że to co widzisz, a nie to co program widzi, tzn. fraps nagrywa to co on widzi, czyli okna gier, a ty co widzisz to co sobie zaznaczysz

wg. mnie dobry recorder to camtasia

znalazłem jeden filmik nagrywany tyn recorderem

czysty film bez obrabiania, 720p, można bez problemu się doczytywać do szczegółów

Opublikowano

Ok do zamknięcia.

Obróbka Sony vegas10.

Nagrywam, Tibiacam --> HyperCam --> SonyVegas.

Tylko keya do sonyvegasa skminic musze.

Ok dzięki wszsystkim.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...