Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAPOWIEDZ! FM-Craft [24/7][Dedyk][FreeBuild][Ventrilo][1.2.4]


Falkoriks Inc.

Ankieta  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wezmiesz udzia? w konkursie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

C01ss.png

 

Typ: FreeBuild

nPwcL.png

BEOYO.png

oQTOo.png

 

gi76g.png

sX5wy.png

 

2yuvA.png

To zapowiedz nowego serwera, bedzie posiadał dużo przydatnych pluginów, jak np. plugin do podnoszenia szkła oraz MCMMO!

Serwer jest dedykowany, hostingowa-ny we Francji.

 

53fyW.png

DO WYGRANIA 2 SUPER VIPY NA OKRES 1 MIES.!

1 Wygrana za NAJLEPSZA STRONKE SERWERóW FM-SERVERS(Nie mylić z hostingiem)

2 Wygrana za NAJLEPSZY SZABLON FORUM MyBB(Chyba że zrobisz na innym skrypcie forum to możliwe będzie użycie innego silnika forum)

ZGŁOSZENIA SĄ PRZYJMOWANE DO 6.04 do godziny 23:59

WYNIKI BĘDĄ PODANE 7-8.04 o nieznanej godzinie!

(JEŚLI NIE WOLNO DAWAĆ E-MAILA TO SORKA, PROSZE NAPISAC MI NA PW, WEJDE I USUNE!)


 

 

 

 

 

Chcesz też taką prezentacje ?

NAPISZ DO MNIE 

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

Polecam, dużo pluginów, działki już prawie wszystkie zbudowane, las itd już jest, narazie potrzeba jeszcze forum, a tak już prawie wszystko ok, tylko jeszcze zasady skonfigurować, dograć coś i pare rzeczy dobudować, i wszystko ok będzie

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

Miałeś zablokować i nic, powiem ci jedno, to jest zapowiedz a ja godziny nie podałem, teraz ci powiem, o godzinie 18:00 start serwera, IP podam 5 minut wczesniej

 

//Z okazji, źe jest wcześnie daje Ci 2h na dodanie ip i czasu otwarcia w publikacji, a nie w sygnaturze. Inaczej temat close.

Zgłoszoszenie:P

 

//Jest ok, nic nikt nie będzie usuwać, wszystko zostaje. Pozdrawiam :)

 

//Dziex, ale miałem Racje :P

Lubisz mnie? JA CB TEŻ :P DAM mi plusa to też ci go dam :P

^^^^^^^^^^^^^^

Opublikowano

serwer wystartował ;)

http://www.mpcforum.pl/topic/597679-fm-craft-247dedykfreebuildventrilo-214124/

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...