Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ PROBLEM ] Serwer No-Hamachi na routerze.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od jakiegoś czasu zajmuje się stawianiem własnego serwera Metin2, na razie jest to tylko zabawa...

Dostałem laptopa, więc postanowiłem postawić go na nim.

Zakupiłem router, podłączyłem do modemu UPC i wszystko pięknie działa i internet przez kabel i bezprzewodowy.

Ale gdy próbuję postawić serwer no-hamachi na karcie Loopback na laptopie, sieć bezprzewodowa, w ogóle nie łączy się z serwerem. To znaczy, pozmieniać ip w sysinstall, tak jak robiłem to dotychczas. Jeżeli próbuję połączyć się z baza danych, wyskakuje błąd:

81237463997339913857.png

Przy próbie włączenia serwera ( ./start ) wykakuje:

43923614653285864971.png

Teraz tak:

Używam plików Badara:

http://www.mpcforum.pl/topic/387565-tutdl-pliki-serwerowe-by-badar/

Wydaję mi się, że to wina odblokowania portów w routerze...

Ale obejrzałem pełno filmików, przeczytałem pełno poradników i nic...

Robię wszystko tak samo, jednak porty się nie odblokowywują ( sprawdzałem na tej stronie:

http://canyouseeme.org/

):

75229950578016088840.png

Ale gdy odblokuje port 3306 w portmapie:

78109338610234810367.png

Oto mój portmap:

46848952275491689165.png

http://wklej.to/2oUE5

Oraz odblokowane porty w routerze:

viewer....38865741124.png

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże.

Dodatkowe informacje:

Moje IP: 84.10.200.116

IP router: 192.168.1.100

IP loopback: 192.168.15.1

Te ip znalazłem w cmd > ipconfig /all

Nie pokoją mnie jeszcze takie komunikaty:

24782509788985669819.png

91258176936096216680.png

Mój router to: TP-LINK TL-WR340G

 

Proszę o pomoc, robię wszystko tak jak wcześniej, walczę z tym od paru dni, bezskutecznie.

Pozdrawiam, JonyNawalony.

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Opublikowano

1 - wyrzuć portmap

 

2 - pobierz vmware player

 

3 - zainstaluj na nim obraz iso FreeBSD, skonfiguruj, postaw serwer metina .

 

4 - podaj w vmware kartę NAT (powinno być z automatu)

 

5 - odblokuj porty na routerze

 

6 - jeśli sobie sam nie poradzisz i nie zadasz głupich pytań - pisz PW .

 

Pozdrawiam .

Opublikowano

Ja ci polecam zmiane plików . Te badara mają tyle wybryków że szkoda gadać . Polecam mc_ncc.pl dużo do edycji ale warto .

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

Ale ja miałem problem z połączeniem, nie z plikami ^^

Z plikami zawsze sobię poradzę. Następnym razem uważnie przeczytaj temat. : )

Co do plików. Najlepiej robić od nowa, swoje...

KONIEC


-----------------------------------------


2013-08-15

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...