Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Warwrick Dyskusja


bauzer

Ww ap/ad  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ad or Ap

    • Ad
      35
    • Ap
      13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chodzi o ww a mianowicie o ap czy ad prosze o opisanie +/- kazdego rodzaju oraz opisanie early/mid/late + udzial w ankiecie

Opublikowano

Cdr to cooldown reduction sklada mu sie frozen heart spirit visage wits end madredy (nie zawsze) guardiana i doran ringa na start/buty+3poty

Opublikowano

czyli ap a moze ktos wypisac te itemy po polsku w kolejnosci?

Trollujesz, czy co? CDR, a nie AP.

http://eune.leagueoflegends.com/items

Znajdź sobie, będziesz rozpoznawał po "obrazkach" chyba, że wolisz czekać 30 minut, aż Ci ktoś odpisze.

 

@down

Warmog? Rotfl.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

1. Buty pod przebicie AP

2. Wits end

3. Frozen heart

4. Spirit Visage

5. Warmog

6. Archangel/Madred

 

Pod warwicka nie ma konkretnego buildu AP i AD, jest tylko taki, bo owy się zazwyczaj stosuje.

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Co do itemu to warmog jest mega slaby do cdrwicka.

Buty to raczej m resist ,zalezy duzo od enemy jak go budujesz i nie rushuj nigdy witsa jesli masz solo top vs bruiser bo niezle po dupie mozesz dostac.Predzej kup glacial shroud

Opublikowano

No Warmog na Warwicka, a elo wciąż spada ;) On hit effects to jest to :) Ja składam go pod CDR tanka i jest przekoksany, niezły dmg i nie ma opcji, żeby padł w dobrym teamie :P

 

Mercursy, Wits, Spirit Visage / Sunfire Cape, Madredki, Guardian Angel. Zaczynam doran ringiem :) to taki build raczej ofensywny, polecam jeszcze Frozen Heart, jeśli poczeba tanky pod AD bardziej + CDR za free mamy.

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

No Warmog na Warwicka, a elo wciąż spada ;) On hit effects to jest to :) Ja składam go pod CDR tanka i jest przekoksany, niezły dmg i nie ma opcji, żeby padł w dobrym teamie :P

 

Mercursy, Wits, Spirit Visage / Sunfire Cape, Madredki, Guardian Angel. Zaczynam doran ringiem :) to taki build raczej ofensywny, polecam jeszcze Frozen Heart, jeśli poczeba tanky pod AD bardziej + CDR za free mamy.

 

Sunfire Cape? Są lepsze itemy na warwicka a zeby użyć Q nie musi nawet podchodzić więc to bezsens.

Opublikowano

WW pod jungle na topa gorzej sie sprawuje

Ty jak coś dowalisz ...

 

Ty chyba WW na solo topie nie widziałeś, nie dość ze ma haras z Q to jeszcze się z tego leczy ...

 

WW pod ad, pod ap nie da rady, chyba, że polityka riot'u będzie taka, że ww będzie pod AP w 2014 roku ...

Opublikowano

ww nie jest pod ad tylko pod on-hits effects robienie go na pure ad mija sie z celem tak samo pure ap (ktore az tak slabe jednak nie jest )

Opublikowano

WW pod jungle na topa gorzej sie sprawuje

 

Lanewick jest przekoksany... Jego sustain jest przezajebisty i to wszystko.

 

Early:

-Doran's ring

-Butki (soccererki/tabi/mercki)

 

Mid:

-Madredy

-Wits

 

Late:

Według upodobań, sam składam:

Capa, Malady i Frozen Hearta

46891132602722595964.jpg
Opublikowano

Sunfire Cape? Są lepsze itemy na warwicka a zeby użyć Q nie musi nawet podchodzić więc to bezsens.

 

Jak wy się tylko na atak z Q nastawiacie to już widzę "TONS OF DAMAGE!" yea <3

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

ja buduje tak

 

doran ring/ regrowth pendant

mercury

spirit visage

potem zalezy od wroga

latarka/wits end/phage

zaleznie od tego, co zlozylem,

skladam wits end/frozen mallet

no a potem to co trzeba aktualnie, zazwyczaj frozen heart

.

Opublikowano

Jak wy się tylko na atak z Q nastawiacie to już widzę "TONS OF DAMAGE!" yea <3

 

a co warwick ma sobą do zaoferowania oprócz Q i ulti? autoattack? nie dzieki to juz wole mastera yi albo trynde.

 

jak juz musicie grać tym champem to chociaż róbcie go pod offtanka,

 

 

merce

warmog

spirit visage / gunblade

guardian angel

frozen heart

trinity force !!!! core !!

 

 

polecam takie

Opublikowano

a co warwick ma sobą do zaoferowania oprócz Q i ulti? autoattack? nie dzieki to juz wole mastera yi albo trynde.

 

jak juz musicie grać tym champem to chociaż róbcie go pod offtanka,

 

 

merce

warmog

spirit visage / gunblade

guardian angel

frozen heart

trinity force !!!! core !!

 

 

polecam takie

Właśnie tym AA rozwala nawet tego Mastera.

fe7afd2c01dc5fe025c76fe9bf8c0b0e.jpeg
4to7r2K.png

Opublikowano

Właśnie tym AA rozwala nawet tego Mastera.

 

nawet jesli master ma infinity edge dwa phantom dancery i właczył ulti?

 

PFF xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...