Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]Dział "Zdjęcie ostrzeżeń."


EmperorQ

Nowy dział  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by?,aby powsta? dzia?/temat u?atwiaj?cy zmniejszenie % ostrze?e? na forum?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Już jakiś czas temu (lepiej jak rok) załapałem w dziale Metin 2 trochę ostrzeżeń.

Myślałem że się przedawniają ale jak widzę nic się w tym temacie nie dzieje.

Na forum ciężko dowiedzieć się jak te procenty zdjąć (chyba że ja jestem tak tępy i szukać nie potrafię)

Jedyne co znalazłem to coś o pisaniu tutów-że wtedy modek może zdjąć %%%%%.

Pisałem na pw do kilku ale po co odpisywać czy zdjąć te %.... W Teamie tyle osób a każdy ma wszystko w poszanowaniu....!

 

 

Także wnoszę o:

 

--Stworzeniu Działu/tematu w którym każdy będzie mógł napisać prośbę o zdjęcie ostrzeżeń aby ktoś w teamie mógł je zobaczyć i rozpatrzyć.

 

--Zdjęcie mi tych starych ostrzeżeń-jeśli chodzi o wykonane TUTy to wszystkie znajdują się w Sygnaturze.

 

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania oraz wyrażania opinii na ten temat.

Siema Eniu;)


Opublikowano

Jakoś do mnie nie pisales ?

Na nie, każdy zacznie płakać ze mu nie zdjeli, temu zdjeli itd.

Od takich rzeczy masz pw.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Tak jak @2up napisał od tego jest PW.

Na forum jest tylu GM/Modów że nie problem do któregoś z nich napisać.

Nie warto zaśmiecać forum zbędnymi działami.

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Już się normalnie pierdoli w główkach niektórym.

To tylko zaśmieci forum.

Wystarczy napisać w sugestiach albo na pw Globalowi lub Adminowi.

469811415538581269916.jpeg

Opublikowano

To chyba trzeba pisać do każdego z nich bo napisałem do 7 już...

Co do regulaminu-gdyby na tym forum był przestrzegany to 90% posterów z działu Metina powinno być zbanowanych;)

Siema Eniu;)


Opublikowano

Metin to inny świat ;) tam obowiązują troche inne zasady nad którymi czuwają modzi ;)

 

Co do warnów npisz do TCQ on zawsze odpisuje :) jezeli uzna ze tuty są na tyle dobre by zdejmować % to ci zdejmie :)

Opublikowano

Neutralny. Z jednej strony łatwiejsze by było zdjęcie sobie warnów , a z drugiej ,byłby ciągły spam i skargi ,np. " Global nie zdjął mi warna a dodałem fajngo moda i mam 100 lajków ... wywalcie go!!!!!!!!!!" albo coś podobnego. Mi Enzil zdjął kiedyś w ciągu godziny, Geoning tak samo. RMCF odpisał mi w ciągu 12 godzin ,więc nie wiem ,w czym problem.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Nie potrzebne. Wystarczy jedno PW do Globala/Moderatora i gotowe ;)

Nie.

1326663273-U247153.png
exKid Terraria | Gold Member

Opublikowano

Niestety to nie przejdzie ponieważ wystarczy pw do moderatora ew. global moderatora z prośba o zdjęcie %

1388363882-U262029.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...