Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Zapraszam all na serwer amerykański


Mrenomek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

Zapraszam na amerykański global na firmę EIC,

Łatwe bocenie, mozna sie szybko fe dorobic, i eic codziennie (prawie)

wyprawia przechwytywania wszystkich map bitewnych i 3-5,3-6,3-7 więc zabawa jest:)

Zapraszam

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

Nie chcę bawić się w moda, ale to bardziej pasuje na dyskusję na temat tego serwera.

Polecam założenie takiego tematu i opisanie po trochu serwera m.in cen na handlu i ilości, jak ja to mówię Full Elite-Full Elite czy osób z Apisami, Havocami, Zeusami, Irisami, LF-4 itd.

 

@DOWN

 

Po prostu zwracam uwagę że takie tematy nie mają większego sensu. Po za tym to nie ty decydujesz czy nim będę czy też nie.

Opublikowano

Nie chcę bawić się w moda, ale to bardziej pasuje na dyskusję na temat tego serwera.

 

To się nie baw. Ale luz, jeszcze trochę poudajesz, że coś robisz,

poliżesz dupę i mod gwarantowany :)

Opublikowano

@UP

 

Ja przynajmniej nie spamuję durnymi postami jak niektórzy w tym dziale.

Może przynajmniej gdy będę modem to nie będą się tu pojawiały tematy nie mające sensu.

Opublikowano

@UP

 

Ja przynajmniej nie spamuję durnymi postami jak niektórzy w tym dziale.

Może przynajmniej gdy będę modem to nie będą się tu pojawiały tematy nie mające sensu.

Przynajmniej sie dobrze wypowiadasz !

odalup78ab6.png

Opublikowano

@Up

haha, To mnie osoba rozwaliła.

1 raz na dark orbit, A już moderator.

Stare DO Na mpc [*]

Dostałem moda tylko dla tego by usuwać niepotrzebne tematy oraz karać ludzi takich jak ty. Moderator zniknie jak tylko któryś z dwóch kidów otrzyma posadę.

simply.4557.gif

Opublikowano

amerykanski global 1

Posiadam free PBDO_Bota, chcesz pisz na pw.

Oferuję forum klanowe do darkorbit, chcesz? PW

Zawszę liczę na lajka, ciebie to nie kosztuje, a mi to daje chwałę

Opublikowano

Gram tam. Ceny:

LF3 - 70kk niezawyżony pewniak

BO2 - to samo co LF3

ACM - ciężko powiedzieć. Raz się wygrywa za 11kk, a raz przegrywa za 40kk.

Irek - Tu jest ciekawie :P Są osoby które wygrywają po 20kk, ale zalecałbym stawiać 250-400kk

Boostery:

Atak - 40kk

HP - 5kk

Rep hp, oslon - 3kk

Osłony - 100kk

 

Jeśli chodzi o bity to można powiedzieć, że eice mają przewagę ale odkąd dorobiliśmy się fullek przeszkadzamy jak możemy :) Pare topek też na vru przeszło. Zapraszam na ag1 ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...