Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[INFO] Update 7.2 (30 marzec)


XerekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam co sądzicie o nowym update który wystąpi już jutro po godzinie 15:00??!!

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

Mam nadzieje że nie piszesz tak ponieważ był exp 10x większy :P

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

@UP

 

 

Nie chcę wytykać błedow ale nie "muwisz" tylko Mówisz:P

 

@Topic

 

:D T34 już gotowy : D Mam nadzieję, że dziś wyjdzie : p

Pomogłem? ;) Daj like :)

Opublikowano

Może mi ktoś wytłumaczyć co z KW?

Gdzieś przeczytałem, że mają wprowadzić Kw 2 i jak się ma opracowaną lodówkę to dostaje się go za darmo. Chodzi o ten patch czy to raczej przyszłość?

Opublikowano

Patch zajmuje około 617 mb. A przynajmniej tyle właśnie ściagnąłem. Może jeszcze dojść do tego około 17 mb. Także stosunkowo mało.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

A wie ktoś może czy te nowe td amerykańskie będą dobre ??

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Opublikowano

@up To czy są "dobre" musisz sam sprawdzic :) Dla kogoś mogą być fajne, natomiast tobie mogą nie spasować.

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Grałem na TD z usa w patchu, nie spodobały mi sie szybkie ale przebic bylo ciezko

sig2@500736700-XerekPL@eu@2@0@11110011000100@1111011000101@01101@pl@0.png

Opublikowano

T-34 gra mi się, aż za dobrze :D

Celność wcale nie jest taka zła jak mówią, ładne przebicie, przyzwoita prędkość jak na taki czołg, tylko trochę za mało pancerza na nadwoziu :)

1335991896-U274919.png

|ExModerator World of Tanks|

Opublikowano

E tam, nadrabia pancerzem wieży. Mi się wydaję, że oprócz rof obniżyli mu też mobilność, bo wydaje mi się ociężały. No ale nie narzekam zarobki mam 2-3x większe niż grając KW ;).

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...