Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Budowla][Budowle z YelloBrotherhood] YelloBrotherhood - Bazylika Papieska


zigman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext625770171.png

WITAJCIE

 

To znowu ja - TemariPL

Jest to pierwszy wpis z serii - Budowle z YelloBrotherhood (stolica KingDom'u)

 

Dziś pokażę Wam zbudowaną przeze mnie, na szybko Bazylikę Papieską

Jest to Bazylika w stolicy krainy KingDom - YelloBrotherhood

Została zbudowana w 1214 roku, a zakończona w 1229.

Architektem był Salve DePoppe (papież)

Jest zbudowana w stylu Romańskim

 

Oczywiście nie zostawię mapki bez misji

Musicie znaleźć 2 Eye of Ender i włożyć je do Ambony

Jeżeli chcecie Teksturki to piszcie

Uwaga! Jest to tryb Creative

 

A teraz screeny:

 

20120329190353.png

 

20120329190340.png

 

20120329190336.png

 

Skan:

 

https://www.virustotal.com/file/6e025fb382c998734831daecde9b92dc0b7695b855f6ace929944e3da1468995/analysis/1333041313/

 

I Download v 1.0: (razem z TXT, który wymaga MCPather)

 

http://speedy.sh/3zKJy/Bazylika.rar

 

Zapraszam do komentarzy i do kolejnego wpisu z serii "Budowle z YelloBrotherhood"

cooltext625770171.png

 

 

Jestem głównym producentem KingDomu

Opublikowano

@up Jak chcecie teksturki to pisać

cooltext625770171.png

 

 

Jestem głównym producentem KingDomu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...