Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Proces logowania trwa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem swój server i nie moge na niego wbić. Po wpisaniu pasów jest tylko napis "proces logowania trwa" i tak stoi.

Wie ktoś jak to zrobić by to działało??

Pliki serverose http://www.mpcforum....obione-w-caoci/

Proszę o pomoc

Teraz się rusza dalej nie wiem od czego to zależy, ale po wybraniu postaci łąduje się, a gdy dojdze do konca zamyka metka

Opublikowano

0329 16:28:10124 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error

0329 16:28:10124 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error

0329 16:28:10124 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error

0329 16:28:10124 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error

0329 16:28:10124 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error

0329 16:28:10124 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error

0329 16:28:17001 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR

0329 16:28:18243 :: GRANNY: r:/granny/rt/granny_file_info.cpp(145): File has run-time type tag of 0x8000000f, which doesn't match this version of Granny (0x80000010). Automatic conversion will be attempted.

0329 16:28:18767 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse) Error

0329 16:28:18767 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=248, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-1.mse, isCache=0) - Error

0329 16:28:18767 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse) Error

0329 16:28:18767 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=249, c_szEftAttachBone=Bip01, c_szEftName=D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse, isCache=0) - Error

0329 16:30:11765 :: granny_shared_vbs:

0329 16:30:11765 :: 0: 40

0329 16:30:11766 :: 1: 20

0329 16:30:11766 :: 2: 20

0329 16:30:11767 :: 3: 40

0329 16:30:11769 :: 4: 2

0329 16:30:11769 :: 5: 20

0329 16:30:11769 :: 6: 0

0329 16:30:11769 :: 7: 0

0329 16:30:11769 :: 8: 0

Opublikowano

Tak odblokowałem nie wiem jak to działa, ale samo przeszło. Nie wiem tylko jak koledzy czy mogą wbić, ale niedługo bd wiedział.

Mam inny problem uruchomołem ten server zrobiłem postać na tych plikach serverowych i tak.

Po 1 npc po niemiecku (ale to mniejszy problem)

Po 2 npc nie chce handlować ze mna. Wcisnam na nich mam do wyboru rózne opcje np. czy eq dla ninja czy sura itp. Wybieram wszystko znika a okna do handlu nie ma. Co zrobic??

Opublikowano

Nie mogę z tamtąd pobrać bo jak wybieram plik to otwiera mi sie strona w notatniku zamiast uruchomić ściąganie ;/

 

Zresztą to te same zobacz jaki link podałem ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...