Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.4][Dedyk] Red Ponny [HARDCORE!]


ZiomalZfirmyHG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=Red%20Ponny

Typ: Hardcore

Adres IP: s47.csrv.pl:36376

Status: status.png?ip=s47.csrv.pl&port=36376

informacje.png

Sloty: 10

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[H@]Dzejkop98

[H@]SaekoBusujima

pluginy.png

AuthMe

EHardCore

Essentials

EssentialsGeoIP

FoundDiamonds

NoCheat

No Lag

PermissionsEx

World Edit

 

inne.png

Serwer typu hardcore, ban po śmierci zmieniony będzie na 3 dni, ogarnięty zespół, odpowiednio dobrane pluginy, w przyszłości zwiększona ilość slotów, brak white-listy.

Take it easy my friend

Opublikowano

Serwer nawet dobry, ale nie bardzo ogarnięty zespół.

 

Gram z kolegami i nam się podoba ;)

 

Czekam na więcej slotów!

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

@up

 

To nie sloty mają ci się podobać, tylko serwer i rozgrywka :)

 

Zaprszam na serwer ;)

 

@add

Stworzyłem Gildie "Kucyki"

 

I zapraszam wszystkich posiadających TeamSpeak3 :)

6ydVTxs.jpg

Opublikowano

Witam od wczoraj wystawiam regularnie wystawiał opinie różym serwerom.

Stopnie oceny:

Bardzo Dobry

Dobry

Średni

Słaby

Kategorie oceniania:

Budowle:

Bardzo Dobre

Jak na serwer Hardcore to budowle są zajebis** :D Piękne pixelarty

Pluginy:

Bardzo Dobre

Pluginy również są bardzo dobrze dobrane. Nic dodać nic ująć

Administracjia:

Dobra

Widać że aministracjia wie co ma robić.

Prezentacja serwera:

Dobra

Dobra dlatego że jest wszystko ładnie opisane. Jednak jest z generatora ;P

Ogólne wrażenie:

Bardzo Dobre

Jednak mam kilka rad. M.in zrobienie możliwości rejstracji 1 konta z 1 ip.

Pozdrawiam JodaMinecraft

Opublikowano

Serwer... Do dupy -.- Do Ciebie tpa sie admin i strzela Cie z łuku, który ma każdy możliwy bon i ma też eq ulepszone na max... Nie polecam serwera! Dostałem bana przez tego debila -.-

mca.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...