Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Slowniczek dla poczatkujacych graczy Counter Strike ! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo. Kilka słówek z cs'a i mix'ów

;)

  • GL & HF - Good Luck & Have fun, czyli Powodzenia i baw się dobrze
  • GG - Good Game, czyli Dobra gra, najczęściej po fajnym mix'ie ;)
  • Rush/Rash - Jak najszybsze przedostanie się na respa przeciwnika aby zaskoczyć go od tyłu
  • HS/Head Shot - Strzał w głowę
  • ESL - Electronic Sport League, czyli liga E-Sportowa
  • BS - Bomb site, czyli miejsce do podłożenia C4, czyli bomby (Paki)
  • AFK - Away from Keybord, czyli gracz który odszedł od klawiatury
  • CW - Clan war, czyli wojna klanów, tzw. Spar
  • Def - Narzędzie, dzięki któremu możemy szybciej rozbroić bombe
  • Eko - Zbieranie pieniędzy na lepszą broń, nie kupując nic
  • FPS - Frames per second, czyli płynność gry
  • Skill - Umiejętność gry
  • FF/TK - Friendly Fire, Team kill, czyli zabijanie osób ze swojego team'u
  • TS/VT - Team speak, Ventrillo, czyli programy do komunikacji głosowej
  • Kamper - Gracz który siedzi w miejscu i czeka na fraga
  • Frag - Punkt za zabicie przeciwnika lub za wysadzenie/rozbrojenie bomby
  • WTF? - What the f*ck, czyli Co do cholery, lub Co do kur*y? Najczęściej używane po epickich akcjach
  • Zero - Obraźliwe przezwisko, najczęściej gracza który nie umie grać
  • Plecojeb - Gracz który zabija wyłącznie za plecami
  • Kucak - Gracz który ciągle kuca ( -.-)
  • Noob - Obraźliwe pojęcie kogoś kto nie umie grać, podobne do Bot'a
  • Mleko - Potoczna nazwa flasha... Dostać mleczko - Dostać flasha który oślepił
  • Need - Gracz informuje kolegów że nie ma funduszy na broń ;)
  • FFA - Free for all, nie trzeba wykonywać celów mapy
  • Head admin - Head admin, główny zarządca serwera i forum
  • Newbie - Początkujący gracz
  • Ban - Permanenty lub czasowy - zablokowanie wejścia na serwer na zawsze lub na określony czas
  • Lighting - Piorun na diablo modzie

Jeśli coś jeszcze wytłumaczyć, proszę o przykłady ;]

 

Lajk?

:)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

To nie slang, tylko 'słownik' prędziej mówiąc.

Za mało pojęć, np. w grę wchodzi takie coś jak Plecojeb, Zero itd.

Do tego FPS to ilość klatek na sekunde, lepiej tak ująć. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Bardzo fajne ale mogło być więcej słówek. Dopisz np.: "Dostać mleko" czyli biały ekran po rzuceniu na postać flash'a albo coś w tym stylu ;d

1328363902-U526345.png
Opublikowano

Plecojeb - Gracz który zabija wyłącznie za plecami

Kucak - Gracz który ciągle kuca ( )

yyy? przez całą grę ani ja ,ani inni ,z którymi gram tego nie używaliśmy o.O

Opublikowano

Bo grasz na jakiś ruskich serwerach.

Ja tam gram z goścmi którzy tak mówią.

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

@2up to zależy od rodzajów... możesz mi podrzucić jakieś słówka xD

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Masz like`a, choć tych słów jest przynajmniej 2x więcej.

 

@edit

Możesz dodać :

FFA - Free For All, Wolny Dla Wszystkich

H@, Head Admin - Główny admin serwera

Newbie - nowy gracz, który nie umie grać

Admin - Zarządca serwera, upoważniony do dawania banów, kicków, zmiany mapy etc.

Ban - Permanent - permanentny, na zawsze, Temporiality - czasowy np. 30 min

Kick - Kopnięcie, wyrzucenie z serwera

Opublikowano

To już jest Kucak ziomek ;)

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

liciarz / lit - lighting - na diablomodzie jak z piorunów walą

UNBRAINED CREATURE - to samo jak HS :D

sygna4.jpg
Opublikowano

Brakuje:

sb reset pc->SpectBug reset kompa (to,że nie można cię oglądać bo modele się nakładają.Musisz resetnąć kompa)

Coraz więcej serwerów daje za to bana!

ab->aktywny ban

 

@DOWN

Zależy bo ja na non steam mam tak,że muszę albo wyłączyć cs albo reset kompa

Na steam mam tak,że wystarczy iść na inny serwer

Opublikowano

przydatne dla nowych graczy

 

NS to znaczy non steam i jak się ma sb to nie trzeba reset kompa tylko iść na inny server który nie ma 32 slotów bo sb jest tylko na 32 slotowych serwerach

 

jeszcze :

 

UB odbanowanie unban

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...