Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]: Mecz ***FC BARCELONA vs AC MILAN***


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oceniamy meczyk np. 10/10 lub 9/10 itp.

 

Ale co najważniejsze co sądzicie o tym karnym co Abiatti sfaulował Sancheza ?

 

Moim zdaniem meczyk 9,5/10

A co do karnego w 100% powinien być !

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

Nie powinno być karnego ;f

 

Milan miał parę ładnych okazji ale za bardzo grali defensywą w drugiej połowie

Tych aktorów nie trawie więc się nie wypowiadam i tak do finału nie dojdą;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Komentator był fajny. Uśmiać się z nim można. Akcja Milanu zatrzymana przez Messiego chyba faulem, sędzia nic nie pokazał, a komentator "No tak, ale jemu można więcej". Albo "Przy piłce bóg futbolu Messi".

 

Sam mecz nawet fajny. Milan miał parę dobrych akcji i mogli strzelić bramkę, gdyby ich nie spieprzyli słabym strzałem ;D

Bramkarz Milanu szacun.

 

Mecz 8/10.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Wynik meczu to 0:0, ogólnie mecz nie był tak ciekawski, kilka akcji ale nic 'fajnego'. :D

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Tak teraz patrze po waszych odpowiedziach i szkoda mi tej pierwszej osoby ... Karnego nie powinno być ... To chyba zasad nie znasz ...

 

A CO DO CIEBIE EPEAN TO FAKTYCZNIE POWINIEN BYĆ FAUL I NIE POTRZEBNIE SĘDZIA PUŚCIŁ GRĘ . Messi faulował i nie nie wolno mu więcej :)

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

@Up. Ale moim zdaniem Milan wiecej :D Powinno być na 99% 1:0 dla barcy przez ten karny którego z resztą nie było -,-"

Znajdziecie mnie pod innym nickiem

o.O

Opublikowano

@SPAT

Karny był jak nic. Oglądnij sobie dokładnie powtórke i zobacz jak Abiatti zachacza rękami lewa nogę Sancheza..

Tak wgl to co to za mecz jak Milan grał cały czas w defensywie a Barcelona tylko atakowała. Gdy stracili, Milan wychodził z szybką kontrą , gubił piłkę i Barcelona od nowa atakowała..

Osobiście na Milan stawiałem i myślałem że wygra no ale nie stety 0:0 ..........

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...