Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Który telefon wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Zastanawiam się nad kupnem Samsung Galaxy S i9000 (jestem sceptycznie nastawiony ale ta cena przecież nie jest za nic Andek 2.1 grrrr...)

Samsung Galaxy Young GT-S5360 (ten mi się podoba chyba najbardziej CHYBA Andek 2.3 :D)

Samsung Galaxy Ace S5830 (też mi się podoba Andek 2.2 :) )

Piszcie inne propozycje albo wybierzcie z tych co wymieniłem. (albo i to i to)

Ważne jest dla mnie granie w gry i słuchanie muzyki dlatego nie może się często zacinać, żeby gry chodziły dobrze i dobry ekran dotykowy.

Piszcie :))

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4870/4325/5344/0/

Opublikowano

Android to nie problem, aktualnie śmigam na starym GT540 z 4.0.3 ;).

Co do gier i muzyki.... szczerze ?

 

W tym najlepiej sprawdzi się Iphone, bo nic więcej z nim się robić nie da ;P.

Z twoich propozycji cena/jakość najlepiej wypada Galaxy.

Zastanów się także nad Motorolą Defy, całkiem dobry telefon.

Opublikowano

A jaki IPhone ? bo na 4 nie za bardzo mnie stać i którego galaxy masz na myśli ? (Wszystkie które wymieniłem to galaxy :D)

Opublikowano

IP 3GS za 700-800 w przyzwoitym stanie wyłapiesz.

Przeglądaj portal myapple, może akurat jakaś perełka się trafi ;)

EMPTY :C

Opublikowano

IPhone Nie za bardzo mnie przekonują ponoć są bardzo nie wytrzymałe i przy bliższym kontakcie z podłogą po prostu niszczy się.

A poza tym zdaje mi się że ten telefon ssie...

Raczej nie chce za bardzo IPhone...

Opublikowano

Samsung GT-i9000 Galaxy S jest najlepszym telefnoem z tych trzech, które podałeś.

Wbudowana pamięć 8GB, bateria Li-Ion 1500 mAh, procesor 1000 MHz, dzięki tym czynnikom wybija się ponad swoją konkurencję.

1294477714-U1.png

Opublikowano

galaxy young nie jest zbyt dobry , kolega miał ten telefon ok 2 miechów

po ok 1,5 mieś użytkowania zaczeła wysiadać bateria

a potem wysiadł dotyk i reszta telefony wieć ci go nie polecam

zato galaxy Ace to już inna bajka bardzo dobry i solidny telefon odporny na upadki

Wiec polecam ci Galaxy Ace

2ymxc3a.jpg
Opublikowano

Samsung GT-i9000 Galaxy S Najszybszy telefon z tych co dałeś do wyboru , a jeżeli miałbyś więcej pieniędzy polecam Iphone 4s .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Hmm dzięki za odpowiedzi ale potrzebuje jeszcze więcej głosów za.

Galaxy S jest ok...

Tylko powiedzcie mi jak zaktualizować androida do nowszej wersji bo ten 2.1 odstrasza...

@edit

Czym różni się Samsung Galaxy S+ od zwykłego S ?

@edit2

Słyszałem że na Samsung Galaxy S i S+ nie da się......grać ?

Czy jestem w błędzie ? Napiszcie.

Znajdźcie linie GRY jest krzyżyk stąd moje zaniepokojenie bo głównie dlatego kupuje smarta może chodzi o coś innego z tą tabelką ? Nie mam pojęcia...

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4325/5020/0/0/

Opublikowano

ja polecam x8 do muzyki jest bardzo wytrzymaly (prawie niezniszczalny) tylko jest 1 minus jak masz synapica to niemasz multitootha ja mam i akurat to sie niepodoba ale tak to smiga gierki niezacinaja sie ja sie ja mam andka 2.3 wiec jeszcze szybszy jest :D jak chcesz tanio to kupuj sony ericsson xperia x8 :D

Opublikowano

Ja bym ci polecil Iphone , moim zdaniem jest bardzo wytrzymaly , sam go mam od jakiegos roku ;)

 

 

Nie zamula ani nic w tym stylu , możesz sobie pograc i posluchac muzyki w bardzo dobrej jakosci.!

Opublikowano

Dobra nieważne właśnie dowiedziałem się jak łatwo można znaleźć SII w cenie takiej jak S Plus, a i dzięki za.....odpowiedzi....-_-

Będę kupował SII ale piszcie dalej rady co do SII S PLUS i w ogóle.

Opublikowano

S+ sie rozni od zwyklego S minimalnie starsza technologia, slabszym procesorem (nie chodzi tutaj o taktowanie) i slabsza grafika. Na tych telefonach gra sie zdecydowanie lepiej niz na jakichs lowendowych typu xperia x8 czy jakis galaxy gio albo ace. Niewiem gdzie wyczytales takie glupoty, ale te telefony maja wlasnie procesory graficzne skonstruowane pod lepsze gry. Oczywiscie wspomnialem o galaxy S2, on oczywiscie wyprzedza konkurencje tym, ze posiada dwurdzeniowy procesor, wiekszy wyswietlacz i lepsza grafike.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Nareszcie normalna odpowiedź która wszystko mi powiedziała i jest na temat !

Dzięki za rade i kupuje Samsung Galaxy SII :D masz Lubie To :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...