Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DLL] Pliki serwerowe by naxiiking 1.2.4 RPG - NOWA ODSŁONA!


  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podobaj? Ci sie pliki?

  2. 2. Robi? je dalej?

  3. 3. Chcesz innych Wersji Plików? Je?li tak, to jakich?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

QDxbY.png

 

Witajcie, przedstawiam Wam moje pliki serwerowe, troszke podedytowane z wersji 1.1

------------------UWAGA---------------

Ja, jako jedyny oferuje Wam Essentials W pelni po polsku! (Komunikaty)

 

 

 

RMRdU.png

NQUor.png

​AutoMessage - Plugin, który co jakiś czas wyświetla wiadomości[/u] na chacie.

AZrank - Nadawanie rang na czas.

ChestShop - Sklepy w skrzyniach (prosze nie pisac, ze nie ma iconomy, bo jest inny plugin na kase.)

CookieMonster - nagrody za zabijanie mobów.

Essentials (protect i spawn) - Komendy i pieniądze na serwerze.

GroupManager - Permissions.

Factions - Gildie na serwerze.

Foundboxx ( nie dziala) Pokazuje kto co znalazł - Anti-Xray.

InfinitePlots - Generator działek.

Jobs - Prace na serwerze.

MCmmo - Plugin RPG.

MCTelnet - Konsola w internecie.

MobCatcher - Pozwala zlapac moba w jajko.

Multiverse - Generator światów, portale itd.

NoCheat - wiadomo

Questioner - Ups... nie pamiętam - chyba był dołączony do Vault.

rChat - Plugin na chat - prefixy, itd.

redProtect - cuboidy dla graczy.

Register - Potrzebny do dzialania niektórych pluginów.

Residence - Tak jak RedProtect - tyle, że tutaj płacimy za cuboidy.

SimpleCensor - Prosta cenzura.

Vault - potrzebny do dzialania niektórych pluginów.

Worldedit - edycja świata komendami - kule, cylindry.

Worldguard - Zabezpieczenia przed grieferami, flagi non-pvp itd.

WorldSaver - Wiadomo ;)

xAuth - Do autoryzacji graczy

mNsMc.png

Mieszczanin (Gracz)

Szlachcic (vip)

Magnat (Admin)

Król (Wlasciciel)

IKZqk.png


http://www.mediafire.com/?lriecqyqcakvqai

Wszystkie pliki na mediafire są skanowane przez bitdefender.


https://www.virustotal.com/file/61f2c387ba806543597cea693ad2c32eb8e8efe97f4a3ac8d3213cccd14c5979/analysis/1332950044/

Prośba Autorska: Jeśli robisz serwer z moimi plikami, napisz, że to serwer z moimi plikami!

:D jeśli chcecie to kopiujcie na inne fora ;o

 

0O9JO.png

 

YmUT4.png

  • Konsola nie zglasza ŻADNYCH błedów.
  • Dodano "pieczęć", która zawsze pokaze, czy serwer ma moje pliki, czy czyjeś inne :)
  • Jest to wersja freebuild, usunięto factions.
  • Dodano VoxelSniper.
  • Zmieniłem rangi RPG na Admin, Moderator, Gracz itd.

IKZqk.png


http://www.mediafire.com/?aqbahzao7o2egh2


https://www.virustotal.com/file/2f8512f105a39bef43583cb340b9a60ef6e517d9aa6eb9fd6f5413a1e790006a/analysis/1333035843/

4wUpo.png

YmUT4.png

  • Zostały tylko pluginy Worldedit, Worldguard, Essentials, NoCheat, Multiverse, xAuth (teraz dziala)
  • Gdy ktoś chce sie teleportować, nie może ruszać się przez 5 sekund, ani nie może przez ten czas otrzymać obrażen.

 

 

IKZqk.png

 

 


http://www.mediafire.com/?5kdav7j4kz6w445


https://www.virustotal.com/file/adb7a09ce4442e30a8c67110e21b0bf5ab1c567a63e312034c7674424562fe53/analysis/1333039489/

 

 

 

Aby dać sobie właściciela, piszemy /manuadd Nick owner.

Aby dać komuś Admina piszemy /manuadd Nick Admin i tak samo z Moderatorem.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Nie, wcale. wpisz chociaż /spawn albo /sethome i /home. Zaraz wybuchne ragem przez idiotow takich jak Ty. 'Bugi' - Błędy w konsoli są przez development build bukkita, więc,

 

jak gówno wiesz, a mowisz to zamknij ryj

 

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

To tak, nie chce tutaj pisac zalet ani wad tych plików, gdyż nie chce cie zniechęcać ,

Zrob własne pliki od 0 , bo widać ze edytowane jakiegos gracza niepowiem jakiego bo zaraz bedzie sprawa, zrób własne :>

Popracuj i Ci sie uda:>

Opublikowano

Są moje, przykro Mi. Jeśli podejrzewasz, że są kogoś innego, proszę napisz na PW.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Drobna rada - Zamień pełen bugów xAuth na AuthMe.

AuthMe jest o wiele lepsze i nie jest tak zbugowane jak xAuth.

Ogólnie to pliki strasznie chaotyczne ;)

KACeZetO

Opublikowano

Errory. Pozatym to nie jest wina bukkita tylko twojej nieudolnosci bo wybierasz stare pluginy i zbugowane. Wez usun to ! Jeszcze mam pytanie do kazdego . :

 

Gdzie jest nawiązanie do rpg oprócz mcmmo , factions i jobs ?

sygna4.jpg
Opublikowano

@ref DODANO FREEBUILD, za jakies 30 min wyjdzie czysty survival!

@up Tak, RPG - odgrywanie różnych ról, walka o przetrwanie, bez żadnej pomocy, coś nie pasuje?

@edit w nastepnej wersji FB dodam towny, pracuje nad perm do Towny.

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

@mod Proszę o zmiane nazwy tematu na [DLL] Pliki serwerowe by naxiiking [sV/RP/FB/HC]

jebać psy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...