Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Realtek menager


Broker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy może mi ktoś powiedzieć czemu mi cały czas wyskakuje to :

post-579073-0-99024500-1332948314.jpg

 

i Jak to zamknąć bo normalnie się nie da bo znowu wyskakuje

 

 

 

Sorry że tutaj ale nie znalazłem innego działu o sprzęcie komputerowym :D

GirL_B4SS.png
Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

Pewnie nie masz sterów to karty dzwiękowej.

 

+ Krzyżykiem zamykasz okno.

Opublikowano

+ Krzyżykiem zamykasz okno.

No co ty nie powiesz ^^

 

no chyba właśnie mam ale nie działają dobrze.

 

bo zainstalowałem jakieś sterowniki z neta bo płyta mi się porysowała i nie czyta nagrywarka ( o tym już mówiłem tak samo płyte Windowsa porysowała)

 

no ale najlepsze że jest dźwięk ^^

 

może to wam coś pomoże

 

post-579073-0-90123100-1332948697.jpg

 

 

btw. jakie mam sterowniki zainstalować bo nie ogarniam tego

GirL_B4SS.png
Opublikowano

JAKIEŚ? instaluje się sterowniki do sprzętu ( chipsetu ) a nie byle jakie jakie znajdziesz bo akurat nazwa pasuje

 

poszukaj na stronie producenta PŁYTY GŁÓWNEJ, powinny być odpowiednie sterowniki

 

w razie problemów windows powinien dociągnąć z update Microsoft UAA Bus Driver , bez niego nie zainstalujesz właściwie sterowników do audio http://support.microsoft.com/kb/835221

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

skoro masz INTEL-a chipset po cholere instalujesz Realteca ?

 

ściąg właściwe sterowniki ze strony producenta płyty głównej

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Ty no ja się kompletnie nie znam :/

a z tym Realtek dziwna sprawa nei wiem co mi strzeliło do głowy z tym ....

 

można by prosić o linka wiem że nie musisz tego robić ale dam Like jak coś

GirL_B4SS.png
Opublikowano

program ci pokazuje przecież linki do sterowników

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jak niby z tej stronki Intela się pobiera ... bo jak narazie to nic nei wyskakuje a pozatym nawet nei wiem co tam sie wybiera na chybił trafił próbowałem

 

co to się dzieje w kraju LOL

 

Coooo ???

 

ja i pirat chyba cie bóg opuścił ....

 

4 lata mam orginalnego windowsa a ten mi mówi że pirat weź ty nic nie pisz bo już całkiem stracę jaki kolwiek instynkt samozachowawczy do ludzi ....

GirL_B4SS.png
Opublikowano

OK zainstalowane Wszystko Pięknie działa :)

 

Nawet inne Sterowniki mi jakieś wgrało ale to już inna historia :)

 

a jeszcze jedno Niech ktoś zobaczy Moją temperaturę Ona nie jest za wysoka ?

 

 

post-579073-0-59610600-1333056784_thumb.jpg

GirL_B4SS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...