Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki komputer? ;]


hitm4n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam zamiar kupić komputer do 2500zł ewentualnie z 100zl więcej.

Szukałem podobnego tematu ale wszystkie są dosyć 'przeterminowane' i zdążyły już wejść lepsze podzespoły.

 

Prosiłbym o 'złożenie' Dobrego zestawu :)

 

Prosiłbym Wstawienie wszystkiego tutaj : http://www.arest.pl/konfigurator/

 

P.S

Zależało by mi aby było około 8 gb ramu i AMD X6 FX-6100 ( lub lepszy) :]

 

Dobrze by było, jakby grafika była kompatybilna z ATI HD4850 1gb.

 

z góry dziekuje. ;d

18706.png
Opublikowano

Chodzi Ci tylko o jednostkę centralną czy o cały komputer (myszka klawiatura, monitor itd) ?

 

Tak na szybicka złożyłem Ci tu kompa. Moim zdaniem torpeda :D

 

http://www.arest.pl/konfiguracja-586495

Opublikowano

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46899

 

Tańszy niż "maminka". Zakładając, że dysk i napęd ze starego kompa masz.

Opublikowano

Co prawda mam napęd i Dysk, ale dysk tylko 200gb więc przyda się inny. :]

Oj tam Oj tam :D dysk ci starczy daj partycje 180 na dysk D a 20 na dysk C

graphic.png

Opublikowano

mam tylko jeden dysk... xD

Nie rozumiesz o co mi chodzi ;) Dysk dzielisz na 2 Przestrzenie partycje czyli np: Dysk C i D w moim przypadku to są 4 partycje dysk C,D,E,F Ale dobra takie gadanie to tylko na PW bo nam ostrzerzania wstawią

graphic.png

Opublikowano

ahaaaaaaa. ;D

 

A jak np mam system zainstalowany na starym komputerze i jak przeniose dysk to będe musiał nowy system kupować? xD

18706.png
Opublikowano

ahaaaaaaa. ;D

 

A jak np mam system zainstalowany na starym komputerze i jak przeniose dysk to będe musiał nowy system kupować? xD

No tak. A masz pirata ? :P

graphic.png

Opublikowano

No tak. A masz pirata ? :P

 

Nie. ;P

 

Ale kilka lat temu kupowałem 'gotowca' xD

i miałem już zainstalowanego na komputerze. ;p

18706.png
Opublikowano

Sorry, że na innej stronie ale mam już gotowy zestaw za tą cenę.

 

http://www.box.com/s...lb9q2a3luea5kua

Już mu podałem i Anoizm też myśle że narazie nasze zestawy są warte tą cene

 

Ale sebek wkroczył do gry może i on się dołoży ;)

 

A z tym systemem ... Nie wiem może warto się do nich odwrócić i poprosić grzecznie o system bo podejrzewam że oni montują z tego samego oprogramowania i tego samego kodu

graphic.png

Opublikowano

Chodzi Ci tylko o jednostkę centralną czy o cały komputer (myszka klawiatura, monitor itd) ?

 

Tak na szybicka złożyłem Ci tu kompa. Moim zdaniem torpeda :D

 

http://www.arest.pl/konfiguracja-586495

raczej nie torpeda. ^^ lga 1156 + super karta. Zestaw do dupy.

+ Daj "Lubię to" jeżeli w czymś Ci pomogłem.

Opublikowano

raczej nie torpeda. ^^ lga 1156 + super karta. Zestaw do dupy.

Czyli dobrze mu napisałem ?

 

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=46899

 

Tańszy niż "maminka". Zakładając, że dysk i napęd ze starego kompa masz.

Sorry ale ja bardziej ufam NVIDIA bo straciłem zaufanie do tych kart po ATI Radeon 9600 Pro

graphic.png

Opublikowano

Jeśli chcesz bez najmniejszej ścinki do 2500zł, to zmniejsz detale z ultra na high. Spadki FPS w tej grze zdarzają się bardzo często. Chcesz mieć cały czas 60+FPS? Kup i7 3960X + GTX680.

Opublikowano

Jeśli chcesz bez najmniejszej ścinki do 2500zł, to zmniejsz detale z ultra na high. Spadki FPS w tej grze zdarzają się bardzo często. Chcesz mieć cały czas 60+FPS? Kup i7 3960X + GTX680.

Zgodze się ale mój zestaw wmiare znośnie uniesie BF3 na ultra ;)

graphic.png

Opublikowano

@sebek22

 

raczej nie torpeda. ^^ lga 1156 + super karta. Zestaw do dupy.

 

"Dupe" to masz w mózgu .. A dlaczego to Ty nie zrobiłeś konfiguracji ? ; ) Czyżby nie potrafisz ?

No jeżeli nie, to nie komentuj bezsensownie i zachowaj dla siebie te informacje . xD

Pozdro xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...