Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura + Avatar] ivanek


ivanek :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321130875-U250803.png

[/font]

Tematyka: Gollum lub Assasin's Creed... ( praca ma być zajebista i proszę o Ezio Auditore, nie znoszę Altaira)

Wysokość: najwieksza jaka moze byc na forum

Szerokość: najwieksza jaka moze byc na forum

Napis/y: ivanek ( jakos fajno wtopiony i ładną czcionką.)

Kolorystyka: dowolna

Dodatkowe informacje od zlecającego: jak bedzie zajebista to przez miesiac limit plusów, jak jest słaba to wyjdź.

 

1321130846-U250803.png

Tematyka: wyciecie z sygnatury

Wysokość: wymogi forum

Szerokość: wymogi forum

Napis/y: bez

Kolorystyka:

Dodatkowe informacje od zlecającego: - || -

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

moge dorobic avka jbc .

 

38576730646698189494.png

 

trochę w złym miejscu napis, w sumie to obrazek z dodanym napisem :D poczekam na lepsze prace ewentualnie wezmę potem tą.

dalailama986.png

 

 

7987.gif

9209.jpg7650.gif

7490.pngsabaton_userbar_01.png8983.jpg

Opublikowano

cześć, podsyłam coś mojego:

 

55395854333385674174.jpg

 

grafikę można jeszcze edytować na życzenie,

jeżeli chciałbyś jakieś zmiany, zapraszam pw.

 

Pozdrawiam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...