Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.2.4][Survi 70%]EpicCraft NOWOŚĆ


hghgpllpioutyre

Jaki chcecie serwer?  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki chcecie serwer?

    • Taki jaki jest!
    • Survival 100% + FACTIONS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generate_logo.png?name=EpicCraft

Typ: Survi 70%

Adres IP: f2.owncraft.pl:25070 lub 94.23.45.37:25070:

Status: ok.png

informacje.png

Sloty: 23

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

[HA] KineQ

REKRUT ON NA ADMA

 

pluginy.png

Wiele różnych

 

inne.png

Witam,

Chciałem przedstawić wam serwer firmy e-craft

Jest postawiony na dobrym i stabilnym dedyku

NOWOŚĆ!!!!!!!

-Jesto to surviwal z możliwością kupowania działek.

-Częste UPdate z nowymi pluginami i możliwościami

Serdecznie zapraszam

IP:

f2.owncraft.pl:25070 lub 94.23.45.37:25070

Zbieram LIKE

dla Ciebie 1 kliknięcie,

a dla mnie tak wiele

 

1294477714-U1.png

Opublikowano

Zrób ktoś kurwa wreszcie pożądny serwer PVP SURVIVAL No premium bez wl 10 slotów!!!

Na wersje 1.2.4... Bez nieprzydatnych pluginów, które lagują... I bez jebanych działek...

Pomogłem? Daj lajka! Z góry dzięki!

Opublikowano

Zrób ktoś kurwa wreszcie pożądny serwer PVP SURVIVAL No premium bez wl 10 slotów!!!

Na wersje 1.2.4... Bez nieprzydatnych pluginów, które lagują... I bez jebanych działek...

BARDZO POPIERAM
Opublikowano

ja bym wolał taki jaki był mogą być mody ale frakcje odmawiam . za duzo jest z nim surviwalów :'(

za duża sygna RMCF <3

Opublikowano

Lepszy* i też tak uważam powinien być survival z możliwością działek, a jeśli ktoś chce co chwile odbudowywać dom to może budować za działkami.

Opublikowano

Damy rade, jeśli się zgodzisz to Ci pomogę odbudować to wszystko. Postaw narazie server z jaką kolwiek mapą i na serverze pogadamy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...