Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura + Avatar] CheaTOveR


CheaTOver

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321130875-U250803.png

 

Tematyka: Sam nie wiem... Wszystko w Dodatkowe info.

Wysokość: Jak zwyczajna sygna.. ( nie mam pojęcia jakie to są rozmiary :P )

Szerokość: Tak jak up.

Napis/y: CheaTOveR

Kolorystyka: Czarny + zieleń

Dodatkowe informacje od zlecającego: A więc tak, Chodzi mi o sygnaturę z tymi znaczkami lecącymi w dół z Matrix'a ( chyba wszyscy dobrze wiemy o jakie chodzi... Takie zielonkawe na czarnym tle ;P ) A po środku napis CheaTOveR w kolorystyce podobnej do tych symboli.

 

 

 

 

 

 

Generator by krycha1996 dla

FanART

 

 

 

 

 

 

1321130846-U250803.png

 

Tematyka: Jak w sygnie

Wysokość: Taka jak na avatar

Szerokość: Jak up.

Napis/y: CheaTOveR

Kolorystyka: Taka jak w sygnaturze

Dodatkowe informacje od zlecającego: Avatar ma być jakoś dobrany do Sygnatury :P...

 

 

 

 

 

 

Generator by krycha1996 dla

FanART

Zbieram like ;x

Opublikowano

W ogóle nie wiedziałem co zrobić w tej sygnaturze więc dalem zwykły stok z tymi napisami i napis... + Nie mogłem znaleść żadnej pasującej czcionki. Ale widze że nikt nie chce zrobić no to takie śmieszne coś mi wyszło:

 

 

dlacheatover.png

2yzq.png


Opublikowano

Za bardzo się zlewa napis z tymi znaczkami... Popraw jakoś + czcionke lepszą :P Masz Like za chęci.

Zbieram like ;x

Opublikowano

Hmm.. A dało by to tło lekko zmienić żeby te znaczki nie były tak blisko siebie + napisy lekko większe ;D Co do czcionki :

http://www.javaskrypt.w.szu.pl/darmo/czcionki.php

Tam trzeba poszukać Matrix, odrazu na tej stronie co podałem wiec szukania wielkiego nie ma :P

Zbieram like ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...