Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszam do tego tematu rowerowców...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Od 5 lat posiadam rower Arkus Romet 505.

Wyrosłem z niego i potrzebowałbym roweru o średnicy koła 28 cali.

Interesuje mnie wygląd podobny jak o poprzednika.

Ważne aby miał podobną ramę, amortyzatory w ramie i z przodu oraz by miał w miare szerokie opony.

Za pomoc daję lajki ;)

Opublikowano

Już lepiej jakbyś sobie pierdolnął dual a nie rower dla dzieci z komuni...

 

Coś takiego:

 

http://sklep.rower-faktor.pl/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_2_8.jpg 2-3k zł.

 

A jak z amorem w ramie to :

 

http://www.freesport...ry-trek/12m.jpg - 13k zł ;). Idealny do DH ;).

 

 

Podaj maksymalną cenę i do czego chcesz go używać. DH, FR, itd

fs_pc.png


Opublikowano

Music World gimbusy na dualach są tak samo żałośni jak ci co noszą froty z marihuaniną, weź wypierdalaj z takim syfem....

 

z tego co widze chcesz sie przesiąść z gówna na gówno, tyle że z kołami 28, które z dupy sobie wymyśliłeś chyba...

za 1k to jedynie możesz coś poskładać na ramie L, albo kupić randoma http://www.unibike.pl/mission.html

Opublikowano

Music World gimbusy na dualach są tak samo żałośni jak ci co noszą froty z marihuaniną, weź wypierdalaj z takim syfem....

 

z tego co widze chcesz sie przesiąść z gówna na gówno, tyle że z kołami 28, które z dupy sobie wymyśliłeś chyba...

za 1k to jedynie możesz coś poskładać na ramie L, albo kupić randoma http://www.unibike.pl/mission.html

 

 

 

Jesteś równie żałosny jak napisany przez ciebie post:

 

"gimbusy na dualach są tak samo żałośni jak ci co noszą froty z marihuaniną, weź wypierdalaj z takim syfem...."

 

Nie rozumiem twojej wypowiedzi... . Podałem typ rowera który by był lepszy niż te syfy a ty odrazu hejtujesz... . -.-

fs_pc.png


Opublikowano

dozbieraj te 400 zł lub 1400 zł i kup coś dobrego. Ja za 2.2 k wyrwałem wyjebany w kosmos kower 26' i aluminium. Zaraz dam link do allegro

graphic.png

Opublikowano

Wiesz 1,5-2 lata temu kupiłem sobie Cross Hexagon v6 za ok 1,800 zł teraz kupisz go za ok1200-1,300 zł.Bardzo dobry rowerek na ramie MTB, amortyzator XCT V3 (bardzo dobrze się spisuje w terenie ;))osprzęt też niezły(jak na tą cene).Jeśli szukasz rowerku na przejażdżki większe to nie bierz amortyzującej ramy .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...