Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak grać na serwerach zagranicznych(nie chodzi o privy) na Polskim cliencie Metina.


Rozet^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

W tym poradniku nauczymy się jak zagrać na serwerach zagranicznych na Polskim cliencie Metina

:)

 

1.Instalujemy Polskiego clienta Metina.

 

2.Patchujemy go , a jak się spatchuje wyłączamy torrenta.

 

3.Wchodzimy w folder z naszym Metinem a następnie plik "locale.cfg" otwieramy notatnikiem i zmieniamy "pl" na jakiego chcemy zmienić clienta , np. na "de".

 

4.Teraz notatnikiem otwieramy plik "patch.add" i robimy z "pl" to samo

 

5.Teraz otwieramy notatnikiem plik "patch.cfg" i z zaznaczonymi na poniższym ss'ie "pl" robimy to co w poprzednich punktach.

 

6.Włączamy Metina. Czekamy aż pobierze nam wszystkie pliki językowe itd.

 

Jeśli wyskoczy ci wyskoczy błąd

 

Wejdź w plik "patch.ver" i zmień wartość na inną.

 

Lista wartości:

0.0.0.1

0.0.0.2

0.0.0.3

0.0.0.4

0.0.0.5

0.0.0.6

0.0.0.7

0.0.0.9

Czyli te powyższe wartości(nie wszystkie , tylko próbować po kolei) musisz wkleić tam gdzie jest ta pokazana na ss'ie.

 

 

 

 

7.Teraz spokojnie możemy grać!

 

 

 

 

Końcówki serwerów:

pl - polska

de - niemcy

ru - rosja, w tym przypadku w zamian metin2.ru będzie metin-2.ru

cz - czechy

fr - francja

gr - grecja

es - hiszpania

nl - holadnia

com.mx - meksyk

com.pt - portugalia

ro - rumunia

com - stany zjednoczone

org - turcja

co.uk - wielka brytania

hu - węgry

it - włochy

ae - zjednoczone emiraty arabskie

 

MYŚLĘ , ŻE WAM SIĘ TO PRZYDA I NIE BĘDZIECIE MUSIELI CZEKAĆ AŻ WAM SIĘ POBIERZE CLIENT INNEGO METINA.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...