Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Tuorial) Jak puszczać muzykę przez skype'a.


mikser38

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, dzisiaj pokaże wam jak puszczać muzykę przez skype'a.Dużo ludzi zadaje to pytanie, jednak nie zauważyłem, żeby ktoś pokazał ten sposób.A więc przejdę do tutorialu:

1.

Najpierw będziemy potrzebować opcji "Miks stereo".

Dla windows XP:

http://www.youtube.com/watch?v=3nfDC5VLqc8

Dla windows Vista:

http://www.youtube.com/watch?v=k3oxeK7MPfE

Dla windows 7

http://www.youtube.com/watch?v=Iz00_J2u0S8

2.

Teraz będzie już z górki.Musimy wejść w skype'a i wybrać zakładkę Rozmowa >> Ustawienia audio. Widzimy zakładki głośników, mikrofonu i czegoś tam :).Nas interesuje zakładka tego drugiego.Jako mikrofon wybieramy "Miks stereo".

 

Teraz wszystko co słyszymy w głośnikach słyszy też nasz partner w rozmowie (lub partnerzy).

 

PS Jeżeli jakiś błąd jest, to piszcie.No i oczywiście proszę o +

Opublikowano

ale tu chodzi o to ze masz podłączone słuchawki i rozmawiasz przez skypa i nie mozesz puscic muzyki przez gosniki tak ? jak tak to chciałem zawsze puscic muzyke i nie mogłem odp czy to to :P

Opublikowano

Nie ty masz bez zmian, slyszy cie osoba i ty ja slyszysz, ale wszystkie dziwkei ktore ty slyszysz (gry i te inne ) slyszy ona.Mozesz puscic muzyke i ona bedzie go slyszec.Moge ci tak zrobic przez skype jesli chcesz.

 

@EDIT o sorry spoznilem sie

  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A TERAZ ENCORE WAM POWIE JAK ZROBIC TO SZYBCIEJ I LEPIEJ

sciagacie program virtual audio cable, w winampie dajecie output virtual audio cable, na skypie w opcjach input virtual audio cable i juz, dziala na kazdym systemie, najlepsza jakosc dzwieku, nic sie nie zapetla etc

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...