Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.2.4][24/7][NoPremium/Premium][Survival+FreeBulid]


KAMIKADZEKKS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Razem z naszą ekipą chcielibyśmy zapowiedzieć wam nasz serwer Minecraft na wersji 1.2.4

 

Najważniejsze Informacje, które będą wam potrzebne to :

 

1. IP : (podam przy otwarciu)

2. Sloty : 12 (zrobimy więcej jeżeli tylko będzie się miło grało)

3. Typ : FreeBulid (będą działki, warpy itp.) + Survival (można wybrać drogę wędrowca)

4. Stopien Trudności : Normalny

5. Lagi : Jeszcze żadnego nie zauważyliśmy

:)

 

Na czym opiera się serwer :

 

Chcemy zademąstrować nowy typ serwera. Prawdzimy 4FUN, na którym będzie prawie wszystko. Razem z Administracją chcemy

aby nasi gracze mieli jak najlepsze samopoczucie na serwerze. Zaczynając grę odradzamy się na spawnie w wyglądzie statka kosmicznego

:)

Jednak nie dzieje się do w locie, a na ziemi. Wychodząc widzimy piękne miasto. Posągi Endermanów, Creeperów, Ghastów, Szkieletorów, Graczy itp.

Nie jest to zwykłe miasto gdzie są umieszczone same działki. Jest wiele atrakcji takich jak : hotele, restauracje, kościoły, katakumby. Jednak budowa

tego serwera jeszcze nam zajmie sporo czasu. Parametry działek : 20x20 z expandem 70x70 (mamy nadzieje, że są one wystarczająco wielkie). Niedługo postaramy wrzucić parę screenów z gry aby wyobrazić wam nasz świat.

Co do paczki pluginów mamy wszystko na 1.2.4. Konsola serwera nie zauważyła ani jednego błędu ! Gdzie sami z ekipą byliśmy wszoku z naszych

wyników. Mamy nadzieje, że spodoba się wam nasz serwer.

 

Ekipa Minecraft :

 

Założyciel/HeadAdmin : KAMIKADZEKKS

Zastępca : Sharky

Administratorzy : BlackWhite, dertex

Moderatorzy : Klocek (na okresie próbnym)

Budujący : brak

 

Jeżeli chcesz wspomóc nasz. Masz nowe pomysły, możesz zgłosić się na budownika. Damy Ci uprawnienia przez komende /op

:)

 

Inne Informacje :

 

Posiadamy także serwer Counter Strike (bf2+4fun oraz zombie) Nasze forum posiada oryginalną licencje IPB (czyli takie jak na MPCForum).

Oryginalny styl, modyfikacje itp.

Adres forum może podać Założyciel poprzez kontakt na Gadu-Gadu.

 

Screeny :

 

(już niedługo umieścimy)

 

Kontakt :

 

[Gadu-Gadu] H@/Założyciel : KAMIKADZEKKS Numer : 3673511

Wiadomości typu : Elo dasz adma, moda... będą ignorowane. Jeżeli piszesz to pełnymi zdaniami i na temat.

 

Coś chcecie wiedzieć więcej ? Piszcie w tym temacie !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...