Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Błąd Permission Denied Przy Wgrywaniu Questa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyskakuje on, ponieważ

CHMOD

jest zbyt niski do wykonywania takich

operacji.

Jak on wygląda każdy już wie

happy.gif.

 

Co zrobić żebym mógł wgrywać questy

 

Wpisujemy w konsoli magiczną komendę :

 

chmod -R 665 qc

 

 

Może i wystarczą mniejsze, ale ja mam takie już od jakiegoś czasu i wszystko ładnie działa.

 

<3

 

<3

Tutaj Jak Nadać CHMODY Z POMOCĄ WINSCP -.-Dla @

 

Nadawanie chmodów

Opiszę jak nadać uprawnienia w

programach WinSCP oraz Total Commander.

Do tworzenia tego poradnika użyłem polskich wersji językowych dlatego nazwy funkcji mogą się różnić.

Total Commander:

1. Kliknij na ikonkę FTP

2. Naciśnij na "Nowe połączenie" i wypełnij danymi dostarczonymi od twojego hostingodawcy.

tc1.png

-

Sesja: można tutaj wpisać co się chce

-

Nazwa hosta: adres do FTP np. ftp.mojastrona.pl lub adres IP.

-

Użytkownik: nasz użytkownik do FTP

- Hasło do FTP

3.Klikami Połąćz.

4.Następnie zaznaczamy potrzebne foldery prawym klawiszem myszy

?5. po tych czynnościach prz

echodzimy do menu Pliki->Zmień atrybuty

6.I Wpisujemy tam tak jak na obrazu:

tc2.png

Dobra Teraz WINSCP:

1. Po włączeniu

programu kllikamy na "NOWA"

2.Tworzymy nową sesję :

winscp1-300x208.png

 

Nazwa Hosta:Adres FTP

Nazwa użytkownika :nasz użytkownik do FTP

Hasło:nasz hasło.

Oraz ważne:należy zmienić protokół na FTP!

3.po zalogowaniu wybieramy folder prawym przyciskiem myszy i klikamy właściwości.

winscp2.png

 

 

 

DergonaMT2 Kazał Usunąć tamten POST i kazał mi wstawić na te konto Dziękuje ! Zbieram Lajki!= )

Opublikowano

Was to chyba do reszty pojebało ... I to ja za darmo dostaję darmowe % za spam ? 50 poradników na dzień o tej samej treści, pozdro.

 

// Nie spamuj

 

umarł

Opublikowano

O kurwa! Tut o tym jak nadać chmody! Wiedziałem że do tego dojdzie ale żeby tak szybko?

 

Żeby nie było że post nic nie wnosi do tematu można to też zrobić taką komendą w konsoli

chmod -R 777 ścieżka

 

Edit. widze że nawet 2 tematy o nadawaniu chmodów. Dacie tuta jak zalogować się do freebsd?

sygnatura2.png


Opublikowano

Ten błąd wyskakuje czasem jeżeli wpiszemy złą nazwę questa lecz mogę się mylić

Ps. Napewno jest wtedy denied

ESTAVIA.PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...