Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Paczka serwerowa 1.2.4 BUKKIT!][Duzo Pluginow][FreeBulid]Paczka serwerowa 1.2.4 do Bukkit by FineMine!


Paczka  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robic kolejne wersje paczki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

;)

Chcialbym zaprezentowac wam Moje pliczki serwerowe na wersje 1.2.4

:)

 

Serwer testowy z ta paczka: 79.133.201.91:28989

 

 

 

 

Pluginy:

plugpng_rnxqqwh.png

Paczka jest na serwer Freebulid

:) Oczywiscie Bukkit !

Download:

http://speedy.sh/5XA...by-FineMine.zip

Skan:

https://www.virustot...sis/1332696580/

 

 

Pozdrawiam Wszystkich

:)

FineMine.

 

UWAGA!! Bukkit na 1.2.4 nie jest do konca "Pelny" ma duzo bugow wiec gra moze byc troszke nieprzyjemna :)

cb6435461e3a7c13f90c4db36d8c10e2.gif?1332754697
Opublikowano

Sorki all @up ale jeszcze nie wyszedl oficjalny bukkit na 1.2.4 i niektore pluginy nie dzialaja :( Wiec nie wiem czy wam pojdzie ale: /manuadd nick Admin lub /rank nick Admin

 

 

Wiecej info na pw :(

cb6435461e3a7c13f90c4db36d8c10e2.gif?1332754697
Opublikowano

Refresh. Pomagam ludziom w rozwijaniu serwera. Kto chetny wyslac Prywatna Wiadomosc (PW) Hmm.. Buduje miasto, daje dzialki, ogarniam wszystko i nieraz gdy ktos mnie ladnie poprosi to pokaze jak dac Admina/Moda/Vipa lub inne rangi na tych plikach :)

cb6435461e3a7c13f90c4db36d8c10e2.gif?1332754697
Opublikowano

Ej a jak zmienić wiadomości które wysyła serwer? W którym pliku one są? Oraz ja mam zablokowane Too many items i komende (może inne też) "Time set 0"

Opublikowano

Ej a jak zmienić wiadomości które wysyła serwer? W którym pliku one są? Oraz ja mam zablokowane Too many items i komende (może inne też) "Time set 0"

Zablokowane too many items bo musisz wpisac w konsoli: op < tutaj twoj nick tylko bez <> > A wiadomosci zmieniasz w : plugins/automessages.properties ;)
cb6435461e3a7c13f90c4db36d8c10e2.gif?1332754697
Opublikowano

Nie polecam 1 slowem DNO poniewaz groupmanager wogole nie zedytowany tzn. nie dodane zadne permissiony :] nie polecam poprostu sciagnoles pluginy i dodales juz niedlugo dodam swoja paczke zapraszam :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...