Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Survival][10 Slotow] WildLife Zaprasza!


superwiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuje za wasze komentarze ale naprawdę miło by było gdyby wbiło więcej osób

Niedługo na serwerze postaram się o frakcje lub grupy ale nie wiem do końca.

Zapraszam Do Grania Na Serwerze!

11cbdc1.png

Opublikowano

Michale jak odeszłeś to trudno będzie cie brakowało ale damy sobie radę.

Uwaga tryb gry został zmieniony na fb + rpg uwaga! jest white lista iż robimy od nowa mapę niedługo powstanie nowa prezentacja

Serwer oraz mapa powstaje i będzie zmieniona z survivalu na fb + rpg

Za 3 dni ok może już będzie można wbić bez white listy Pozdrawiam :)

PS: Nie będę aktualizowała tego img iż niedługo powstanie nowa odsłona WildLife fb + rpg :P

11cbdc1.png

Opublikowano

A po prostu uzasadnij dlaczego "ZAL" bo zachowujesz się jak dzieciak który spamuje uwierz ludzie ci nie uwieżą jak nie uzasadnisz pytania :)

Na pewno nie grałeś iż White lista jest i serwer jest w stanie tak jakby off sprecyzuj wypowiedź albo zgłaszam do moderatora jako: spam

Michał szkoda że odchodzisz mi będzie cię brakować :)

11cbdc1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...