Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy zamkną konto bez klucza ?


aWeS0Me

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , ostatnio można było rejestrować się bez kluczy , dlatego z tego skorzystałem , i mam pytanie jak już nie będzie bety to będę mógł grać dalej czy konto mi zablokują ?

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Wszystkie postaci z zamkniętych testów beta zostaną usunięte z serwerów po uruchomieniu otwartych testów beta. Postaci stworzone od momentu uruchomienia otwartych beta testów będą zapisane na stałe .

Pomogłem ? Kliknij "Lubię To". Dla Ciebie to tylko jedno kliknięcie , a dla mnie zastrzyk kreatywności i chęci .

Opublikowano

Wszystkie postaci z zamkniętych testów beta zostaną usunięte z serwerów po uruchomieniu otwartych testów beta. Postaci stworzone od momentu uruchomienia otwartych beta testów będą zapisane na stałe .

Czyli zamkną mi konto czy nie ??? xD

b986f02e76.jpg

Opublikowano

Jeśli zarejestrowałeś się przed otwartymi testami BETA zostaniesz usunięty z serwerów. Postaci stworzone od momentu uruchomienia otwartych beta testów będą zapisane na stałe . Chyba proste i zrozumiałe .

Pomogłem ? Kliknij "Lubię To". Dla Ciebie to tylko jedno kliknięcie , a dla mnie zastrzyk kreatywności i chęci .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...