Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi][Wl-ON][FreeBuild+Survival] [1.2.4] [ZERO LAGÓW] [ZAPRASZAMY !]


NuSSyPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cropped-minecraft_logo1.jpg

Typ: [FreeBuild+Survival]

Adres IP: 5.100.193.34:25565

Status: yes.png

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: ok.png

Potwory:ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether:OFF

 

team.png

[HeadAdmin]NuSSyPL

[Admin]BitPL

[Admin]Pusior

 

 

 

pluginy.png

AuthMe

FalseBook

WorldEdit

WorldGuard

PermissionsEx

LWC

I wiele wiele innych...

 

inne.png

WERSJA SERVERA 1.2.4 !

Sieci hamachi:

 

ID sieci:FreeBuild+Survival

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/2

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/3

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/4

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/5

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/6

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/7

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/8

Haslo:123

 

ID sieci:FreeBuild+Survival/9

Haslo:123

 

Nastepnie kiedy juz dolaczymy do sieci prosze pisac podania do whitelisty ponizej tematu ;-)

Jak ma wygladac podanie:

Nick w grze:

np. Nick: NuSSyPL

tylko tyle :>

A no i prosze was poczytajcie to wszystko co napisalem na spawnie , bo to sie naprawde przyda mowie wam .

Zapraszamy ! Sadze , ze bedzie duzo zabawy i bedziecie sie swietnie bawic :-)

 

 

Pozdrawiamy Administracja <3

1345221230-U421012.jpeg

 

 

Pomogłem ? Zapodaj likee ! Z góry wielkie dzięki :-)

Opublikowano

Juz dodani mozecie wchodzic ;- >

1345221230-U421012.jpeg

 

 

Pomogłem ? Zapodaj likee ! Z góry wielkie dzięki :-)

Opublikowano

dodany

 

Dodany tylko jeszcze musisz dolaczyc do sieci na hamachi zeby do gry wejsc .

;_)

1345221230-U421012.jpeg

 

 

Pomogłem ? Zapodaj likee ! Z góry wielkie dzięki :-)

Opublikowano

NO chyba , ze juz to zrobiles :P

 

Dark dodany

1345221230-U421012.jpeg

 

 

Pomogłem ? Zapodaj likee ! Z góry wielkie dzięki :-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dbl

http://www.mpcforum.pl/topic/584810-freebuildsurvivalwersja-123-hamachi-20-slotow/page__view__findpost__p__4195893

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...