Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[S/NS]Cs-Bezlitosni Unikalna siec serwerów gier


Tuptusiowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

serwery.png

 

zombiemodi.png

 

spacja.png

15486209.pngb_350_20_0D9E00_000000_FFFFFF_FFFFFF.png93191633782372475369.png

spacja.png

1233l.gif IP serwera: 31.186.84.46:27113

1233l.gif Gra: Counter-Strike

1233l.gif Sloty: 23

1233l.gif Hasło: Brak

1233l.gif Platforma: Steam/non Steam

1233l.gif Friendlyfire: OFF

1233l.gif Lokalizacja: Łódź

1233l.gif Inne: Fast Download, Unikalny ExpMod!

 

91882114864101695114.png

 

codmod.png

 

spacja.png

15486209.pngb_350_20_0700FF_000000_FFFFFF_FFFFFF.png93191633782372475369.png

spacja.png

97323939867864201028.gif IP serwera: 194.28.50.14:27066

97323939867864201028.gif Gra: Counter-Strike

97323939867864201028.gif Sloty: 18

97323939867864201028.gif Hasło: Brak

97323939867864201028.gif Platforma: Steam/non Steam

97323939867864201028.gif Friendlyfire: OFF

97323939867864201028.gif Lokalizacja: Łódź

97323939867864201028.gif Inne: Fast Download, Awanse klas, Unikalne Questy!

 

91882114864101695114.png

 

cooltext641940707.png

 

1. Awanse Klas - to nic innego jak awansowanie z normalnej Jednostki na coraz to lepsze. Są 2 Awanse + Pierwsza podstawowa.

Przykład: Gramy sobie "Snajperem", gdy wbijemy nim 100 lvl automatycznie zmieni się nam na Jednostkę "Elitarny Snajper" a punkty statystyk oraz lvl z klasy Snajper automatycznie przeżuci nam na Jednostkę po Awansie czyli na "Elitarny Snajper" a co za tym idzie? To że Jednostka po awansie ma lepsze statystyki oraz lepsze bonusy.

 

 

2. Misje - Nic innego jak questy. są to bardzo trudne misje ponieważ Każdą misję można robić tylko raz.. Wykonanie wszystkich Misji na serwerze da nam naprawde bardzo dużo Punktów doświadczenia lecz to nie wystarczy żeby posiadać przynajmniej 1/2 Max LVL.

 

 

 

3. EXP - coś o Expie? no cóż na serwerze jest Low Exp. Dlaczego? gdyś dzięki temu gra jest bardzo przyjemna i gracz mający 1 lvl jest w stanie dorównać innym graczą

Hmmm: Wbicie na tym serwerze 10 lvl to około 40min Grania przy liczbie graczy około 10-18. to również zależy od Skilla gracza.

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...