Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mc.we8.pl 1.2.3 [dedyk][nohamachi][nolag][napremium][survival][200slotów]


AnalDevastator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mc-banner-04.jpg

Informacje O Serwerze

 

Wersja: 1.2.4

IP: mc.we8.pl

Sloty: 200

Tryb Gry: Survival/hardcore

Światy: 3

(Surowcowy, Miasto, Spawn)

PvP: Tak [poza miastami]

Moby: Tak

 

Nasz Sprzęt

Łącze 100 mb/s

16 Gb Ram

Procesor 8 x 3,6 ghz

1 TB HDD

 

 

Dodatkowe Informacje

Brak lagów, serwer dostępny 24/7

Miła administracja która zawsze pomaga graczom

Działki w miastach od 1500 w dzielnicach biedoty, do 5000 w mieście

Oferujemy konta Vip

Serwer cały czas się rozwija i będzie oferował jeszcze więcej atrakcji.

 

Zobacz Screeny Z gry: Tu są zdjęcia

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Odradzam ten serwer. Jest masa innych serwerów, z porządniejszymi włascicielami, a niżeli jacy są na tym we8. A jaki jest admin teg serwera ? Pic below:

 

 

22737_5808_500_We8-Czyli-Esencja-Debilizmu.jpg

 

 

 

Informacja przy okazji: jeżeli ktoś zechce wejść na serwer mc.we8.pl, niech się lepiej dwa razy zastanowi, zanim pożałuje.

 

Na załączonym obrazku widać, że administracja nie różni się niczym od zwykłch trolli jaskiniowych. Gra z takim administratorem musi być fatycznie ciężka (wpółczuję tym graczom), dodatkowo uciążliwa dla innych serwerów- pewnie już nie jeden serwer padł ofiarą takiego spamu, bo gdy nie ptorafimy się normalnie zareklamować, to działamy tylko tak jak potrafimy, a na obrazku widać do czego jest zdolny admin we8. Dodatkowo strzał w stopę: ogólny sens spamu, gdzie administrator zaprasza osoby w "stanie upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim" na swój serwer. Widocznie jego podejście do graczy na we8 jest podobne.

 

Jeżeli odpowiada wam granie z niedojrzałą i bezczelną administracją, to droga wolna, mc.we8.pl.

 

 

Mam nadzieję, że niektórym osobm przyda się ta informacja.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Odradzam ten serwer. Jest masa innych serwerów, z porządniejszymi włascicielami, a niżeli jacy są na tym we8. A jaki jest admin teg serwera ? Pic below:

 

 

22737_5808_500_We8-Czyli-Esencja-Debilizmu.jpg

 

 

 

Informacja przy okazji: jeżeli ktoś zechce wejść na serwer mc.we8.pl, niech się lepiej dwa razy zastanowi, zanim pożałuje.

 

Na załączonym obrazku widać, że administracja nie różni się niczym od zwykłch trolli jaskiniowych. Gra z takim administratorem musi być fatycznie ciężka (wpółczuję tym graczom), dodatkowo uciążliwa dla innych serwerów- pewnie już nie jeden serwer padł ofiarą takiego spamu, bo gdy nie ptorafimy się normalnie zareklamować, to działamy tylko tak jak potrafimy, a na obrazku widać do czego jest zdolny admin we8. Dodatkowo strzał w stopę: ogólny sens spamu, gdzie administrator zaprasza osoby w "stanie upośledzenia umysłowego w stopniu lekkim" na swój serwer. Widocznie jego podejście do graczy na we8 jest podobne.

 

Jeżeli odpowiada wam granie z niedojrzałą i bezczelną administracją, to droga wolna, mc.we8.pl.

 

 

Mam nadzieję, że niektórym osobm przyda się ta informacja.

 

Pozdrawiam.

Daty ...

Cls.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...