Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT] Najlepsze bony do PvP z wszystkimi klasami .


HaitiPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

wszystkich bardzo serdecznie w tym poradniku

a więc do dzieła !

 

Poradnik jest stworzony aby uprzyjemnić wam grę , nie żeby ją zepsuć więc ją docencie i bawcie się tym że nie przegrywacie w każdym pvp bo nie umiecie dobrać dobrych bonów itp .

 

 

 

I część

 

 

1 . Załatwiacie prawie całe eq z niebiańskich łez prócz butów (załatwiacie skórzane buty te z wbudowanym abs na strzały ) oraz tarcze takie jak Sokola , Lwia , Budda i ewentualnie Smoka jeśli zauważymy że na serwerze jest dużo szamanów oraz Miecz z którym będziecie walczyć , stalke dla swojej klasy i hełm na 41 LvL

 

2 . Ulepszacie je na +9

 

3 . Bonujecie całe eq do 5 lub 4 bonów

 

4. Zacznijmy od butów Zmieniamy bony tak długo aż wejdą przynajmniej bony takie jak :

 

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- Odporność na miecze - Max

- Odporność na 2-rękę

- Odporność na sztylety

 

Lecz jeśli wbijają ci bony na miecze i 2 rękę oraz hp a na sztylety już nie , to po prostu zrób 2 buty i w nich robisz bony :

 

- Odporność na sztylety

- Odporność na dzwony

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- I możesz jeszcze zrobić na wachlarze ale to twój wybór

 

5 . Bony w bransoletce

 

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- Silny przeciwko ludzi - Max

- Odporność na Magie - Max

- Jeśli grasz wojownikiem i w pvp stawiasz na hity nie na skille możesz dodać jeszcze bon zadane obrażenia dodane do PŻ (Bon ten działa w sposób ze % dmg który zadamy jest zamieniamy w życie dla nas )

 

6 . Bony w naszyjniku

 

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- Odporność na miecze - Max

- Odporność na 2-rękę

- I tu to samo co w przypadku butów możesz zrobić 2 naszyjnik i zrobić bony

 

 

 

- Odporność na sztylety

- Odporność na dzwony

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- I możesz jeszcze zrobić na wachlarze ale to twój wybór

 

7 . Bony w Kolczykach

 

- Silny przeciwko ludzi - max

- Odporność na miecze

- Odporność na 2 rękę

- Odporność na sztylety

 

Robimy 2 kolczyki i w nich bony

 

- Silny przeciwko ludzi - max

- Odporność na strzały

- Odporność na wachlarze

- Odporność na Dzwony

 

8 . Bony w tarczy

 

Tutaj w każdej z tarcz robimy te same bony

 

*** Jeśli grasz sura lub szamanem robisz bony

 

- NNO

- Silny przeciwko ludzi - max

- Bon na INT - max

 

*** Jeśli grasz wojownikiem

 

 

- NNO

- Silny przeciwko ludzi - max

- Bon na Siłę - max

 

*** Jeśli grasz ninja

 

 

- NNO

- Silny przeciwko ludzi - max

- Bon na Zręczność - max

 

 

9 . Bony w Hełmie

 

- Silny przeciwko ludzi - MAX

- Odporność na magie - max

 

 

10 . Bony w Zbroi

 

***Jeśli na serwerze są zbroje lepsze niż stalka najpierw zrób bony później ulepszaj .

 

- Maksymalna ilość HP jaka jest dostępna na serwerze w bonach

- Odporność na miecze - max

- Odporność na 2 rękę

- Odporność na Sztylety

 

 

 

11 . Bony w mieczu

 

*** Jeśli na serwerze są miecze epickie syriusze itp najpierw bony później ulepszaj

 

- Silny przeciwko ludzi - max

- INT SIŁA ZRĘCZNOŚĆ W ZALEŻNOŚCI KIM GRASZ

- Krytyczne uderzenie - najlepiej max

- Szybkość zaklęcia

 

 

 

 

Jeśli był gdzieś taki temat to proszę o poinformowanie mnie , przed usunięciem tematu ponieważ trochę czasu w to włożyłem nie dużo ale trochę i chciałbym to zachować , Dziękuje i pozdrawiam Haiti .

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...