Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Niedziałające znaczki gildi - strona serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Nie działają mi znaczki gildi.

Dodam że to na 100% nie jest wina clienta.

 

Macie jakieś pomysły, jak mogę naprawić widoczność znaczków gildi ?

 

Przypominam błąd leży po stronie servera a nie clienta !!

ps. pliki 2010

Opublikowano

Dodam że to na 100% nie jest wina clienta.

 

 

To jesteś w błędzie kolego ;)

 

Nie możliwe staje się możliwe ;)

Zachęcam do korzystania z Bonus Switchera specjalnie na Reinor.pl

 

http://www.mpcforum.pl/topic/713607-dl-tutorial-bs-na-serwer-reinor/

Opublikowano

[/font][/color]

 

 

To jesteś w błędzie kolego ;)

 

Nie możliwe staje się możliwe ;)

 

dobra napisz mi co i jak mam zrobić. xD

Opublikowano

guild.eix/epk

Zachęcam do korzystania z Bonus Switchera specjalnie na Reinor.pl

 

http://www.mpcforum.pl/topic/713607-dl-tutorial-bs-na-serwer-reinor/

Opublikowano

To na pewno nie przez klienta, u mnie na xenoxie też znaczki nie działają niezależnie od tego na jakim kliencie wejdę. Na Gondor i Extreme są te same pliki i tam znaczki działają bez problemu. Nie wiem o co chodzi. Usuwanie folderu mark nie pomaga, nawet tego serwerowego. Wspomnę też, że jak np. wgram logo to ono się zapisuje w pliku na serwerze, klient tez pobiera ten plik. Ale w grze jest pusto - nie ma loga.

Opublikowano

To na pewno nie przez klienta, u mnie na xenoxie też znaczki nie działają niezależnie od tego na jakim kliencie wejdę. Na Gondor i Extreme są te same pliki i tam znaczki działają bez problemu. Nie wiem o co chodzi. Usuwanie folderu mark nie pomaga, nawet tego serwerowego. Wspomnę też, że jak np. wgram logo to ono się zapisuje w pliku na serwerze, klient tez pobiera ten plik. Ale w grze jest pusto - nie ma loga.

 

dokładnie tak.

 

macie jeszcze jakieś propozycje ?

Opublikowano

Może spróbuj wejść w folder metina, następnie w folder mark i usuń wszystko co tam jest ( mi pomogło )

592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

@UP Ja tak robiłem z 20 razy i nie pomaga.

 

yeah działa

naprawiłem.

 

najpierw skopiowałem pack/guild z innego servera do mojego clienta, następnie usunąłem mark

potem uruchomiłem launchera

odraz zadziałał ;)

Opublikowano

yeah działa

naprawiłem.

 

Rozumiem że problem rozwiązny, cls. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...