Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pricraft Server Survival 60%+Gildie+Lwc+masa innych Pluginow Najnowsza Wersja 1.2.4.R0.1


1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pricraft SERVER SURVIVAL

Im Więcej osób tym ciekawsza staje się gra Zapraszamy.

SERVER DEDYKOWANY !!

SURVIVAL==60%+Miasto+Gildie+Lwc+Masa innych pluginow.

Witam, mam zaszczyt przedstawić państwu nowy serwer Minecraft

 

Dane Serwera:

ONLINE

Wersja Minecraft:1.2.5 Najnowszy dostepny

Ip Serwera: f14.owncraft.pl:25051

Sloty : Narazie 34

Zwierzęta: ON

Potwory: ON

Whitelist OFF

Lista Administratorów:

1.Mixxx

2.Ufcio

3.Kanciasty125P

Moderator:

1.Ixon

2.Kubat0012

 

Regulami serwera PriCraft

 

 

1.Zakaz przeklinania na serwerze.

2.Zakaz wyzywania innych graczy.

3.Zakaz reklamowania innej serwerowni oraz forum.

4.Zakaz używania wszelkich CZITÓW/SKRYPTÓW .

5.Zakaz przejmowania budynków innych graczy.

6.Zakaz robienia na złość innym na serwerze.

A Słońce świci:)

Opublikowano

Gdybyś choc raz wszedl na server i umial czytac ze zrozumieniem moze bym z taba podyskutowal ale ty tam widze masz swoj swiat:). Zapraszam Wszystkich Do Gry Wbrew temu co ten czlowiek wyzej napisal Administracja Nie Dzieci Nie wchodze w dyskusje z ludzmi nie Umiejacymi czytac Opisow servera nie rozumiejacymi jednego z najprostszych regolaminow no nic wspołczuje :).

Opublikowano

Administracja Niemila hehe ciekawe kiedy tego admina widziales na servie Administracja the best Masz fantazje hehe idz sie lecz na glowe.Server Zaj... Wbijac

Opublikowano

Administartor servera nie dotrzymuje tego ze iż gdyż wykupisz smsa za 30 zl to ci nie da moda .. Po 2 Słaby server... napewno nie genialne budowle pluginy sciagane z neta itp itd ogolnie szajs..

Opublikowano

Szuwari Dostales Od wlasciciela moda + informacja ze nie rozdawaj itemow i nie pomagaj graczom dowody ci moge przedstawic w postaci rozmowy na gg jezeli dalej bedziesz sie upieral ze ty masz racje nie dotrzymales umowy wiec zostala ci odebrana ranga ktora wykupiles.Pozdrawiam Zapraszam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...