Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zmiejszyć wage clienta? Co można usunąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Posiadam clienta metin2 2010, jednak mam problem

mianowicie waży on 1gb ^

 

co mogę zrobić aby zmniejszyć wagę clienta ? co można usunąć oraz co mam zostawić ?

 

 

za każdą sensowną odp dam lajka.

Opublikowano

powyczyszczaj pliki które najwięcej ważą czyli pack :] posprawdzaj co się gdzie znajduje i usuwaj powoli dojdziesz do sukcesu i klienta 700mb :]

oynk.png

Opublikowano

Wyczyść folder BGM - muzyki i tak nikt nie słucha.

Sprawdź czy w kliencie nie ma niepotrzebnych plików wykonywalnych(min. kopie tego samego pliku odpowiadającego za odpalanie bin'ki).

 

Cóż, pozostaje czyszczenie ze zbędnych rzeczy pliczków w folderze pack.

pc/pc2 - możesz pousuwać niepotrzebne zbroje (które nie są dodane na serwer, a są w plikach klientowych)

item - tak jak wyżej - usuwasz niepotrzebne i nieużywane bronie i inne itemy, których na serwerze nie będzie.

 

Możesz jeszcze z innymi plikami kombinować w folderze pack, tylko uważaj co usuwasz !

  • Usługi webmasterskie (front & back)
  • Administracja systemami baz danych (SQL & noSQL)
  • Administracja serwerami Unix/BSD
  • Administracja & konfiguracja CMS (Wordpress itp)
  • Administracja & konfiguracja silników for (IPBoard / MyBB itp)

< Klik >

Opublikowano

bleSS. mój avatar:>

 

 

Usuń napewno folder BGM

Opublikowano

Sprawdź, które pliki/foldery najwięcej zajmują i staraj się je czyścić.

  • Usługi webmasterskie (front & back)
  • Administracja systemami baz danych (SQL & noSQL)
  • Administracja serwerami Unix/BSD
  • Administracja & konfiguracja CMS (Wordpress itp)
  • Administracja & konfiguracja silników for (IPBoard / MyBB itp)

< Klik >

Opublikowano

No to wejdź w pack i zacznij rozpakowywać te pliki, które najwięcej zajmują i je czyść, tylko też uważaj co tam czyścisz.

  • Usługi webmasterskie (front & back)
  • Administracja systemami baz danych (SQL & noSQL)
  • Administracja serwerami Unix/BSD
  • Administracja & konfiguracja CMS (Wordpress itp)
  • Administracja & konfiguracja silników for (IPBoard / MyBB itp)

< Klik >

Opublikowano

A ja słucham muzyki.. :(

 

Jest taki jeden sprytny sposób. W RootPackGen masz coś takiego:

<File archivedPath="locale/pl/ui/mall/00.sub" type="2"><![CDATA[source\locale\pl\ui\mall\00.sub]]></File>

Zwróć uwagę na to:

type="2"

Dla plików tekstowych (py, sub, txt, msm) type powinno być 2, dla graficznych (tga, dds, jpg) 1. Pozostałe pliki typu gr2 czy mdatr powinny mieć type 0. To gwarantuje najlepszą konwersję plików a co za tym idzie, najmniejszy rozmiar. Rozpakuj np PC, i o ile nie jest tym sposobem, to możesz zaoszczędzić wiele mb.

sygnatura2.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...