Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Hacka na ulepszanie w dt u róznych Kowali


Nygol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Szukam Multihacka albo jakiegos innego hacka z ulepszaniem w Dt. Chodzi o to ze ulepsza wybrany itemek np jest jubiler a ja ulepszam zbroja. Byl on w expbocie by slait ale wyszla nowa aktualizacja no i kur*a wywala metina jak sie zainjectuje go. Taka opcja jest też w kamermodzie 2011sf. Pomożecie ??:P

hcq0.png


Opublikowano

Nope, z tego co przeglądałem nie znajdziesz poprzedniej wersji botqa.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja nie szukam bota od slaita tylko obojetnie jakiego hacka który ma w sobie taką opcje ze ulepszasz co chesz w DT

hcq0.png


Opublikowano
Ja nie szukam bota od slaita tylko obojetnie jakiego hacka który ma w sobie taką opcje ze ulepszasz co chesz w DT

 

Dlatego mówimy Ci, że już nie ma ani w slaicie ani nigdzie indziej, przynajmniej na MPC..

 

 

Mutlihack od kamera na www.metin2mod.tk w tamtym multi hacku jest ta opcja

 

Nie ma...

bez reklam.

Opublikowano

@Up ma racje ci co sie nie znaja i nie patrzyli niczego w temacie niech sie nie wypowiadaja bo w blad chlopaka wprowadzcicie. Zainstaluj mod Kamera i idz na dt wpisz f5 wyswietli ci sie okno konsoli do ktorego musisz wpisac (zachowaj odstepy tak jak ci to napisze i pomin cudzyslow rzecz jasna) "refine 0 4" daj enter. Pamietaj ze item kory ulepszasz musi byc na 1 miejscu w eq. Tego sposobu mozna probowac na pieczeciach bo czasem i na nich ulepsza i na kowalu. Tylko z tego co pisali inni uzytkownicy jest roznie. Czesto na pieczeciach nie mozna ulepszac albo mozna ale wymaga ulepszaczy. Probuj i powodzenia ; ) Jak masz jakies pytania to pw.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...